Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még soha nem szexeltem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem szexeltem de viszont maszturbáltam ennek kielégítés céljából és ha egyszer eljönne az alkalom hogy szexelhessek akkor attól még jó lehet a sex vagy veszitene az élvezetből? 24/F

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom

Mi pontosan a kérdés?

2020. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki részeg, ne másszon fára, mert elüti a villamos
2020. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akis_hamis ***** válasza:
100%
A zöldeket meg akkor, amikor a sárgák félmagasan.
2020. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elméleti kérdés jó, de hol marad a gyakorlati megvalósítás? A helyett hogy ezen a faxságon agyalsz inkább kezdj el csajozni, mert a nélkül sosem tudod meg.

Ja amúgy ha a lány kicsit is tetszik akkor a szex 1000x jobb mint kiverni.

2020. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken problémázol fejben, akkor szerintem úgy sem mostanában lesz, hogy eljuss oda.
2020. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!