Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő évekig nem szexel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő évekig nem szexel, fájni fog utána ha megint lefekszik egy férfival?

Figyelt kérdés
Vagy lehet onnan folytatni ahol anno "abbahagyta"?
2020. szept. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagy a farok akkor elképzelhető.
2020. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni.
2020. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül, a szex olyan mint a biciklizés: ha a járdán csinálod akkor zavarod vele a gyalogosokat :)

Nem fog fájni, nem nő össze. Akkor fáj ha nem tudja elengedni magát, tudat alatt összeszorítja, vagy ha kifog egy önző, figyelmetlen partnert. Mondjuk utóbbi akkor is fáj ha napi szinten dugsz.

2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, én volt hogy 2 évig nem szexeltem senkivel, mert még szerelmes voltam az exembe. Aztán tényleg olyan volt az új pasival, mintha ott folytatnám ahol abbahagytam.
2020. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Megfelelő előjáték után szerintem semmi baj nem lesz...
2020. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!