Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanárnőm mit szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárnőm mit szeretne tőlem, szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Heti 2x tanít minket és gyakran ad +házit, amely egy bármilyen témájú (tök mind1 milyen hosszú) szöveget kell neki írni. Eddig 4db ilyet küldtem neki és mindig nagyon megdícsért,írásban és szóban is mindenki előtt. (sokkal jobban mint a többi oszt. társam). Szünetekben Jónapot kívánokkal köszön minden iskolába járó diáknak, kivéve nekem, mert Sziával üdvözöl. Megkért 2x hogy ha van rá módom maradjak a suliban 8. óra után is és beszélgessünk kicsit. Megkérdeztem mégis miről?? (Ez nekem picit már sok "kapcsolat" tanár és diák közt) Mondta, hogy az írásaimról (amelyek nagyon erős és határozott gondolatokat tartalmaz az én jövömről, kvázi egy céltudatos énemet írtam le majdnem mindig csak más szemszögből) De hamar témát váltottunk az ő életére.. Panaszkodott és vígaszt várt (hát persze hogy nem hagyom őt pofátlanul ott, majdnem a sirás közepén..) Ez történt ezen a héten, kb 2órán keresztül vigasztaltam.. volt majdnem 18óra mire hazaértem aznap.. És írt nekem ma napközben egy üzenetet(facebookon) hogy hétfői napon nem fog iskolába menni tanítani és szeretné ha én se mennék tanulni, hanem xy helyen találkoznánk.. nem mondta hogy miért, csak emlékeztetett a beszélgetésünkre.. (pátyolgatást vár megint..)


Mitévő legyek szerintetek?? (19 éves fiú vagyok ő egy 28éves tanárnő)



2020. szept. 19. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
ha nem ronda akkor mi bajod ? miért nem húzod meg ?
2020. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Mesélj még Pinokkió, mesélj...
2020. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
1. Ha nem ronda is, legfeljebb a bokáját húzhatja meg, ha nagyon hirtelen lép.
2020. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Jaj hát persze.. Hogyne. Ennyire szar kamu történetet mennyi idő volt kiizzadni?

Elég gyenge lett. 😂

2020. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ennyi válasz jön ilyen rövid idő alatt. De hogy negativitás lesz arra igen.

Barátnőm van, akivel 4éve együtt vagyunk és egymás családját is ismerjük, nagyon gyakran van közös összejövetel is. És a tanárom egy átlagos nő, van férje és gyereke is. Csak vígaszt vár, de nekem ez már kellemetlen témába megy át.

2020. szept. 19. 22:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? semmit. járj suliba úgy mint eddig.
2020. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Milyen szép kis estimese
2020. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy ne bukj meg, ezért tanulj a hétfői dolgozatra.
2020. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kamuzol..

Ha meg nem, akkor add át nekem a tanár nőt! 😋 (írj privátba nekem kérdező!!)

28 éves nőhez férfi kell, nem kisfiú! 😂🤣

25F

2020. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Építsd le.


"Kedves Tanárnő, köszönöm a meghívást, de sajnálom, de nekem xy óra nagyon fontos a továbbtanulás szempontjából, így nem szeretném elmulasztani. Tisztelettel: YZ"


Ha elhív 8.órára megmondod h nem lehet, mert a barátnőddel fogsz találkozni. Egy idő után majd veszi a lapot. Csak tényleg óvatosan, mert ha besértődik, akkor szívathat.


Az üzenetét mindenképp screenshootold, hogyha mégis szívat, fordulhass az igazgatóhoz Tanárváltás ügyében.


18/L

2020. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!