Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellene egy olyan fiú akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy olyan fiú akinek csak kalandjai voltak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 vagyok, de sosem szexetem olyan lánnyal akit szeretek is.

Pedig egyáltalán nem vagyok menőfiú, de még is sajnos csak szexre találtam eddig lányt. Érzelmes típus vagyok, és sosem gondoltam volna h lesz kalandom, de mivel volt rá lehetőségem, így kipróbáltam, legalább van egy nagyon kicsi tapasztalatom, meg ha esetleg lesz valamikor barátnőm, akkor nem fognak más lányok hiányozni.

Tényleg barátnőt szeretnék, boldog, szeretettel teli kapcsolatot -ha lézetik még ilyen.


2020. szept. 20. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Valahol biztos...

N

2020. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 StevenUp ***** válasza:
86%

Fordítok :

"Dugnátok csajok olyan pasival akinek jó eséllyel csak egy strigula lenne az összes nő, ahogy eddig? Mert hát tudok védekezni azzal hogy sosem dugtam olyan nővel akit szeretek és mindemellet a felelősségérzet legkisebb jele sincs meg bennem ami a Férfiakra jellemző"

2020. szept. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán... de ne a kalandjaiddal kezdj el büszkélkedni mert nem lesznek rá kíváncsiak, sőt azt fogják gondolni akarsz egy újabb strigulát hiába csapatod az érzelgős rizsát. Ha barátnőd keresel akkor úgy is állj hozzá - érzelmi alapon és ne úgy hogy meg akarod dönteni legkésőbb a második randin.
2020. szept. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha emellett nagybaz önismerete és jó ember, igen.
2020. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!