Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma lányok miért nem szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok miért nem szeretitek a magyar pasikat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek a roma lányok de mindenkitől csak az elutasítást kaptam mert magyar vagyok. Van akinél ez nem lenne hátrány?

2020. szept. 21. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Vonatkoztass el... ha nem roma nőre nyomultál volna akkor igent kaptál volna? Ha magyar csajt fel tudsz szedni akkor romát is.
2020. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
45 éves vagyok, 24 éves cigànylàny a szeretőm. Szóval nem értem a kérdést.
2020. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem törvényszerű, én is randiztam már nagyon jót roma lánnyal, nem volt elutasító.
2020. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
ők a legnagyobb rasszisták
2020. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak magyar baratom volt
2020. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában nem igaz hogy nem szeretik, én átlagos pasi vagyok nem jóképűbb mint a többség, és mindig is a cigány lányoknak tetszettem inkább, vagy lehet ők egyértelműbb jeleket küldenek ez is benne lehet.

Viszont van több haverom is akik magyar lányoknál meg sokkal népszerűbbek mint én, és magas jóképű srácok de a cigány lányok meg valósággal első pillanatól kezdve ki nem állják őket, na erre vajon mi a magyarázat?


Persze ez csak az ahogy én tapasztaltam eddig, amúgy nem kell annyira nagy jelentőséget tulajdonítani a származásnak, az embert kell nézni, mert ahogy megfoghatod az isten lábát úgy pórul is járhatsz bármilyen származású lánnyal.

2020. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!