Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mazochista fiú vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mazochista fiú vagyok, inkább mondjak le arról, hogy lesz párkapcsolatom? Az összes csaj szub, nagyon nehéz szadista dominalányt találni.

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem annyira lehetetlen találni domináns csajt, de valóban halistennek jóval több a sub hajlamú nő. 👌

F

2020. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Neked probléma te csicska. 😀

A férfiak általában nem kutyák, hanem domináns Férfiak.

2020. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Neked probléma, nekünk meg jó :) s látod mégsem sértegetünk, vagy hülyézünk le.
2020. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én erős és agresszív férfi vagyok. Épp ezért kell egy nő aki kordában tart és irányít mint egy leláncolt veszélyes vadállatot
2020. szept. 23. 00:52
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Látod kérdező, valaki biztat, hogy lehet esélyed, hogy egy nő pórázon vezessen, vagy egy mű kolbásszal szét reszelje a p.csádat akár.

Az első válaszoló biztatott, annak ellenére, hogy ő domináns.

Te meg le hülyézed.

Akkor ki a sötét tulajdonképpen...? 🤔

2020. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha domináns férfiakkal találkozok, előjönnek az ösztöneim és támadok, nem tehetek róla
2020. szept. 23. 00:56
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Bolond kutya vagy te.

Egy senkiházi, akinek valaki azt hazudta, hogy qrva kemény, te meg el hitted neki. 😀

2020. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Hú barátom itt tényleg komoly gondok vannak fejben... (s nem az hogy szubmisszív vagy)
2020. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Még ösztönösen támad!

Nincs azzal baj, hogy egy nőnek a csírája akarsz lenni, de ezért ne támadj meg minket, FÉRFIAKAT.

Te ratyi fotelharcos.

Ja és alapból nem vagyok bunkó, de ezzel a provokatív irásaiddal fel k.urtad az agyamat nekem is.

F

2020. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a fogalmakat kéne először tisztába tenned.A dominancia nem egyenlő a bunkósággal.

Példáu én itthon domináns vagyok,de nem beszélek úgy ,mint egy tajparaszt a barátnőmmel.


Ha neked ilyesmire van szükséged,akkor elég,ha leugrasz egy sarki késdobálóba és belekötsz egy társaságba.Biztosan szívesen lealáznak,vagy megkínoznak.

2020. szept. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!