Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha kiderülne a barátnőtökről hogy mielőtt kapcsolatba kerültetek vele többször is vett részt hatalmas orgiákon ahol nőkkel és férfiakkal egyaránt vadul szexelt és több férfi spermáját is lenyelte?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Háááááááááááááát, szerintem kevés az a férfi, akit ez nem zavarna, bár ez kapcsolat komolyságától is függ. Sajnos én igyekszem változtatni magamon, de olyan a jellemem, hogy tud zavarni, ha egy barátnőmnek meredek szexuális/párkapcsolati sztorijai voltak előttem.
2020. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Folytatnám vele eme hagyományt :)
2020. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
naná h zavarna nem akarok AIDSes lenni
2020. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Mintha bárhol is rendeznének hatalmas orgiákat. :D Egyébként meg nem érdekel. Legalább van tapasztalata, nyitott a szexben, stb. Szerintem még külön tetszene is, hogy ilyen.
2020. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem kimondottan tetszene...

1. Sokkal inkább egy szexet imádó nő, mint egy fapina, aki alig akar szexelni.

2. A múlt elmúlt, ahhoz nincs közöm, az néz hátra, akinek kevés van előre, mindenki döntse el, hogy neki rendben van-e így.

3. Mivel férfiként én sem vetem meg a főleg egy nő, több pasis felállást, még jó dolgok is kisülhetnek, ha hasonszőrű az asszonypajtás. :)


35/F

2020. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem zavarna, mert izgatónak találnám, még kérném is hogy meséljen szex közben.

Zavarna, mert simán lehetnének lappangó fertőzései, és az is kellemetlen, amikor valaki felismeri valahol, és megy a vigyorgás meg a sugdolózás a kis kefélőgépről.

2020. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna.

Nem hinném hogy megmaradna a kapcsolat.

2020. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 50.000 forint egy full szűrés a szexuális betegségekre. Az aidstől való félelem ne tartson vissza életetek szerelmétől, ha minden más klappol ;)
2020. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!