Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudik mindenki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik mindenki a méretével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez igy nem igaz! Nem szoktam ebben hazudni.
2020. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
azért mert mindenki hazudik. és a legtöbb pasi azt hiszi ha nem hazudik akkor kicsinek gondolják majd az övét. pedig ez nem igaz, tapasztaltam, én mindig az igazat mondom ami egy szerény méret és egyáltalán nem kifogásolják a lányok. viszont ha nagy méretet hallanak és látják hogy ugyanakkora mint a másiké aki nem kamuzott akkor csak hülyének nézik egy kicsit a pasit hogy tessék ez nagyobbat hazudott..
2020. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyan ez mint az építőiparban, pár +centi nem számít, a ház is áll nem? Szexben is álljon és kész.
2020. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ezzel foglalkozó szakirodalomra hivatkozva, a világ részek között, lényeges méret eltérések bizonyítottak. Európában is változhatnak a méretek, de az átlagos méret az 12.5 cm től 16 cm ig. A megkérdezett férjezett asszonyok a 14 cm es méretre esküdtek,az nem okoz fájdalmat Stb. Azonban az is m feltárható a fent hivatkozott szakirodalomra sajnos a vizsgálatok alapján a férfiaknál jelentős azok száma akik idő előtti kielégülés a jellemző. Ezt sok sok nő is beismerte.
2020. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert azt hiszik azzal menőbbek lesznek, úgyhogy hozzátesznek pár cm-t alapból. Egy Férfi sosem hazudik ezzel kapcsolatban, igaz nem is nagyon tudja mekkora mert tinikorában méricskélte utoljára amikor még fiú volt és nem Férfi.
2020. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem szoktam hazudni. Kicsit nagyobb az átlagnál, már mint a felsőhatár feletti, amit a #4 válaszoló felvázolt. De egy csaj se panaszkodott miatta. Igaz, nem is vékony. Nekem nincs okom hazudni. De az a lényeg, hogy a tulajdonosa tudja használni akármekkora mérete van
2020. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, “kicsit nagyobb az átlagnál” Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna! 😂
2020. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
élőben azért, mert senki sem szeretne az a szerencsétlen lenni, akiről mindenki tudja, hogy kicsi a szerszáma
2020. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mádár0218 ***** válasza:

Azért azt cáfolnám, hogy minden pasi, én sem hazudok róla ekkora van ez van ez van mind.


Szerintem azért hazudnak mert mindenki azt hiszi minél nagyobb annál jobb, mellesleg ez is olyan mint pl nőknél a push up olyan mint a chips kibontod azt a fele hiányzik.

2020. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18/4,5 a szerszámom. Ez nem hazugság!
2020. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!