Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még sosem szexeltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még sosem szexeltem mert nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Nyilván én is szeretnék szexelni de nem találok magamnak barátnőt. Rossz belegondolni abba hogy mások ennyi idősen már évek óta szexelnek naponta. Én meg még sosem szexeltem. Vannak akik ha 1 napig nem szexelnek meghülyülnek, nekem meg az egész sulis korom szex nélkül telt el:(
2020. szept. 23. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
az a gáz, hogy ilyeneken agyalsz 😟
2020. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon gyerek vagy még,majd találsz barátnőt ha felnőssz.
2020. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Gáz hogy naponta 5x megkérdezik ezt
2020. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy amúgy? Én amúgy komolyan nem értem, hogy manapság miért ez a legfontosabb kérdés mindenkinek, hogy lefeküdt-e már vlakivel? Én 25 éves koromig vártam, míg végre lett egy olyan lány, aki ebben partner volt. Érted, 25 éves korom előtt nem feküdtem le senkivel, 23 voltam mikor megvolt az első csók. És most érezzem gázank magam? A munkáltatódnak sem arról kell beszélned majd, hogy hány lányt fektettél meg.
2020. szept. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!