Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít sokaknak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít sokaknak, hogy ki hány lánnyal/fiúval feküdt le?

Figyelt kérdés

Nagyon sok barátok, haverom van, aki ez alapján skatulyázza be az embereket, hogy mennyi tapasztalata van, értsd: hány emberrel feküdt le. Van pár nem kicsit ösztönlény kány ismerősöm, aki most a nyár folyamán lefeküdt akár 3-4 csávóval is, némeyikükkel össze is jöttek, de ha valahol megjelentek, sosem mondták azt, hogy kapcsolatban vannak, csak összejárnak lefeküdni. Aztán ha te nem vagy ilyen, vagyis nem fekszel le ezzel-azzal, akkor vagy azt hiszik meleg vagy, vagy szánalmas nyomoréknak gondolnak.


Tényleg ide süllyedtünk volna, hogy ilyen szempontok alapján ítéljük meg az embereket?



2020. szept. 24. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Normálisabb közegben ez éppen fordítva van.

Azokat nézik le, akik bárkivel összefekszenek.

2020. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolnám, hogy ez a "normális". Ezzel szemben mégis azt tapasztalom a fiatalok körében, hogy jóformán kiközösítik, lenézik azt aki nem fekszik le akárkivel, nincs túl sok tapasztalata stb.
2020. szept. 24. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam tini is ugyan ez ment ha nem volt csajod akkor búza voltál ha meg túl sokis akkor az egyik része szerint hímringyó a másik tábor szerint meg adonisznak számítottál annyit tudsz tenni hogy nemfoglalkozol vele és úgy cselekszel ahogy az neked jólesik
2020. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kozel 30 vagyok mar, de ugyanez megy azota is.
2020. szept. 24. 02:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez inkább az intellektus lesz.


Még 2-3 év és a csajok elkezdenek lebabázni, akkor meg majd sunyiba csinálják a fiúk ugyanezt.

2020. szept. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt még párkapcsolatom, de nem is szeretnék olyannal összejönni, akinek már vagy 10 volt. (F)
2020. szept. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Williamspear ***** válasza:
100%

Örülök hogy kinyitottad a szemed... ☝️

Idióta társadalomban élsz...

2020. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A #7-nek igaza van. Sajnos nagyon sz’r a tarsadalom, a normalis ertekek kezdenek elvesztodni, mas lenni. Ami alapvetoen nem lenne problema, hiszen minden percben valtozik a vilagunk, de azert mint mindenrol, errol is ugy gondolom, hogy fontos az arany kozeput. En 22 eves lany vagyok, 16 evesen vesztettem el (9honap utan), es a mostani parom a negyedik. Mind a negy alkalom kapcsolaton belul tortent es atgondoltan - bar nem birtam 19 folott par (oszinten 3-4) hetnel tovabb, amivel nincs gond. De azzal sincs gond, ha valaki honapokig var, es azzal se ha ket napig.😀


En ugy gondolom, ha valaki ugy erzi ki kell elnie magat, ha fiu ha lany, hat tegye, csak felelosen. Vedekezzen rendesen, ne banja meg stb.


En mondjuk pont az a tipus vagyok, akit soha erdekelt ez a “elmegyek bulizni, b@sszunk be e pasizzunk/csajozzunk” dolog, en inkabb mas dolgokkal foglalkoztam.


Ertekrendtol fugg. Nekem attol lesz valaki ertekes, vagy “nagy” a szemembe, ha ambiciozus, jo az onismerete, elfogado, beismeri a hibait es dolgozik rajtuk stb.

2020. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az teljesen ok, hogy voltal 4 kapcsolatban ennyi idos korodra, nekem egyedul az a fura hogy valaki fuvel-faval lefekszik, mert nrm bírja mashogy, de aztan par alkalom utan otthagyja. Szerintem az ilyen emberek sosem elik ki magukat, mindig csak tobbre fognak vagyni. De lehet ezt csak en gondolom igy, es nekik is eljkn majd egy pont az etukben, amikor sikerul valaki mellett msgallapodniuk..
2020. szept. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!