Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért baj, ha szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért baj, ha szeretem hogy dugnak?

Figyelt kérdés

Az érzés jó, ahogy ki be mozog, meg feszít.

Csak lányokkal. és felcsatissal izgat, pasikkal nem.


Felhoztam egy csajnak, akivel ismerkedtünk és mondta ez neki nagyon undorító, meg totál férfiatlan.. mondom hát jó, akkor ez van :D


Most mi van ebben? Szeretem, élvezem, kész,olyan ember vagyok mint mások, mit kell ezen undorítózni meg kiakadni?


Mások nem azért szexelnek, hogy jól érezzék magukat? Nem értem. 🙃


2020. szept. 24. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

mert sok csaj hetero pasit akar és nem biszexet, vagy meleg, vagy esetleg olyat aki szereti, ha néha jól seggbe van rakva


fogadd el, nem tudnak rád férfiként tekinteni, keress tovább, olyat aki így is eltud fogadni

2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és biztos velem van a baj, nem is az ő begyepesedett, ódivatú, erkölcsös, vágy ellenes hozzaallasukkal..

olyan nemű vagy, amilyet a nemi jegyed diktalnak, hagyjuk már ezt a baromságot, hogy ki milyen szerepet játszik

2020. szept. 24. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Megválaszoltad a saját kérdésed. Neked ez jó, csináld, de van akinek sok. Te is talalsz majd olyat akinek ez kell, meg ők is olyat akinek ez eszébe se jut. Mindenki úgy szexeljen ahogy az őt testileg-lelkileg kielégíti, nem kell törődni azzal hogy mások ezért hogy minősítenek téged.

És heteró vagy, ugyanis nővel csinálnád. Az érv hogy "dehát a b▪︎zik is ezt csinálják" ott bukik el, hogy a melegek is csókolóznak, mégse leszel attól meleg ha megcsókolsz egy lányt, mert lánnyal csinálod. Nem az számít hogy mit csinálsz, hanem hogy kivel. Annak pedig hogy az ánusz erogén zóna, a prosztata pedig egyfajta "G-pont", semmi köze a szexuális orientációhoz. Szerintem.

2020. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2020. szept. 24. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi gond nincs vele.
2020. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi évek óta együtt vagyunk, es nagyon izgat a gondolat hogy a pasimat egy dildóval megdugjam, miközben szopom, de hallani se akar róla
2020. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból tényleg kicsit igazságtalan a helyzet, hogy amíg egy pasi nem is vágyhat rá egyáltalán, mert szinte mindenki férfiatlan dolognak tartja, addig fordítva, egy lányt meg képesek leszólni érte sokan, ha nem szeretné egyáltalán, hogy a pasija időnként a seggét is megdugja. És nemcsak a pasik gondolkodnak így, én nők közötti beszélgetésnél is már többször hallottam, hogy a többiek meglepődve konstatálták, amikor kiderült, hogy valamelyikük nem csinálja odahaza egyáltalán análisan.
2020. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7, ezaz

ezért mondom, hogy ezek csak felvett szerepek. borzalmas az emberek gondolkodása.

bezzeg ha lánynak születek, akkor dugathatnám magam orrba-szájba.. ja, nem! bocs: seggbe :DD ((és még a pasik sorba is állnának érte..)) derossz!

2020. szept. 24. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, de el kell fogadni, hogy nem minden nő tudja ezt elfogadni. Engem pl nem zavarna, ha a pasimnak lennének ilyen vágyai.
2020. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, csak meg kell találdog hozzá a megfelelő partnert, akit ez szintén izgat. Ahogy írtad is, a szex lényege, hogy jól érezzétek magatokat. Ha az adott lány ezt undorítónak találta, akkor ő ettől nem érezte volna jól magát. Biztosan vannak olyan szexuális vágyak, amikre ha egy nő megkérne téged, te is undorítónak tartanád. A lényeg, hogy nincs ezzel semmi baj, remélem találsz olyat akivel meg tudod élni a vágyaidat.
2020. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!