Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti kíváncsiak vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kíváncsiak vagytok milyen érzés a pasiknak pénisszel élni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napra, hétre kipróbálnám, ha létezne ilyen opció. De állandóra nem kéne. :D
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár napra kipróbálnám.
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Pedig akkor még menstruálnod sem kéne. :D
2020. szept. 24. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen ritkán elképzelem milyen lenne ha nekem is lenne farkam:D és én dugnék meg egy csajt stb. De ez az az érzés amit sosem fogok megtapasztalni szóval teljesen felesleges ilyeneken elmélkedni
2020. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ahogy szerintem a pasik nagy része is kíváncsi a fordítottjára. :)
2020. szept. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen
2020. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Reggeli ébredéskor szinte mindig áll, elmegyek wc-re leülök, beleér a wc széléhez, de mire öltözök lelankad és elfér a farmerba. Ha valami jót látok akkor elkezd nőni és igazítani kell ami buszon elég nehéz főleg ha mellettem ülőre állt fel. Hazaérek aztán egy nap legalább egyszer megkell fejni :D ha alváshoz lefekszek igazítani kell hogy elférjen kényelmesen

Nagyon röviden ilyesmi :D

20/f

2020. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Bocs de férfi vagyok, és nőknek szólt a kérdés.
2020. szept. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!