Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fiatalon több egyéjszakásban kalandba is bele mentek alkalmasak anyukának?

Figyelt kérdés
Én valamiért mindig az olyan nőket tudom elképzeni jó anyukának akik mindig normális kapcsolatot kerestek, nem 14 évesen vesztették el, és életükben nem több 10 férfivel voltak.
2020. szept. 25. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

nem ettől függ, hogy milyen anyák lesznek


húgom nagyon lexarom típus volt fiatalon, sulit is leszarta, mégis mikor anyuka lett elég sok dolog megváltozott benne, pedig 18 évesen szült

2020. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Honnan az összefüggés?
2020. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Semmi összefüggés nincs.

Az anyai ösztön a legtöbb nőben nagyon erős, függetlenül attól, hogy mekkora f-szkörhintás r1bancok.


Az már egy más kérdés, hogy feleségnek mennyire alkalmasak:

semennyire.

2020. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ebben sem lehet általánosítani: lesz aki jó anyává érik, más rosszabb életutat jár be és nem lesz annyira jó anya. Talán kicsit nagyobb az esélye az utóbbira, de szerintem egyáltalán nincs kőbe vésve.


Meg ki a jó anya? Akivel minden szexuális témát meg tud beszélni a lánya amikor eljön az ideje, az szerintem jobb, mint akivel nem. Aki szende szűz volt, majd anyaként mondjuk tele van görcsökkel, az szerintem meg például nem annyira jó...

2020. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

#3

Hát azért ez kikérem magamnak és a többiek nevében is.

Tehát szerinted sokkal alkalmasabb feleségnek egy szűzkrva, aki majd kapuzárási pánikot kap és akkor akar majd fűvel fával összefeküdni?

2020. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
5 ne szídd a szüzeket hekás 27f szűz
2020. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Mutass már rá kérlek az összefüggésre, mert én nem látom...
2020. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Kutyából nem lesz szalonna. Sok olyan nőt ismerek aki fűvel fàval baszott, köztudottan csak az nem baszta meg aki nem akarta.

Fèrjhez ment, megkomolyodott .... pàr èvre. De csak nem bírt megmaradni egy fasz mellett. Most gyerekes anyukaként riba nckodik.


Szóval a vàltozatossàg hiányozni fog az ilyen lotyóknak.

2020. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyobb esély van arra hogy egy ilyen nőből jó anya legyen, mint hogy egy átlag férfibol jó apa, aki TÉNYLEG kiveszi a részét a gyereknevelésből. (ő is szakirodalmazik arról, hogy hogy kell egészségesen felnevelni egy gyereket, nem csak az anya bújja a cikkeket, könyveket; számon tartja, hogy mikor kell új ruhát venni a gyereknek; tudja az összes tanára nevét; nem a feleségére bízza a gyerek megnyugtatását, ha az éppen sír, stb stb)

Szóval a nők nemi élete miatt pont nem aggodnek.

2020. szept. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen nem tud megváltozni. Max vissza fogja magát egy ideig. Nekem nem kéne.
2020. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!