Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellszexet ki szereti, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellszexet ki szereti, és hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Pasik, Ti szeretitek, mekkora mell kell hozzá?

Lányok szeretitek? Mekkora melletek van?



2020. szept. 27. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

én szeretem, összefogom a mellem és a barátom mozogo köztünk

80E-s mellem van

2020. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretem
2020. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mekkora fasz kell hozzá?
2020. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ritkán szokott lenni, igazából nincs is rá igényem többször. Szerencsére a barátnőmnek viszonylag nagy melle van és úgy élvezetes
2020. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak a mellmeret számít???
2020. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó

Imádom :)

2020. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésnek megfelelően válaszoljatok. ;) Illetve mekkora pénisszel csináljátok pasik?
2020. szept. 28. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rá igényem. Helyette mást csinálok. Szerintem egy C-D kosár kell hozzá, amit össze lehet úgy szoritani hogy kellemesen nyomja oldalról/körbe vegye amit beteszel közé... és hogy mekkorát teszel be.. hát kb mindegy.. ha már csináljátok.. A lényeg hogy jó legyen.
2020. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én alapból a mellekre szoktam izgulni, ezért én a legelső alkalommal is óriásit élveztem a partnerem melleire :D Előtte pedig egy jó szopást, hogy csússzon tőle a farkam. Na az isteni, én mondom!
2020. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!