Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami Szexy meztelen kép a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami Szexy meztelen kép a fiúmnak?

Figyelt kérdés
Már küldtem, de valami egyedit szeretnék amivel meg tudnám lepni. Fiúk, nektek mi tetszene leginkább? Lányok! A fiútoknak mi tetszene?

2020. szept. 28. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Helyezz fel magadnak egy uborkát, vagy dezodoros üveget.
2020. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neem, komoly kérdésnek szántam 👏:(
2020. szept. 28. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Figy' sunakép helyett szerintem inkább pattints fel magadra egy szexi fehérneműt, combfixet stb. és úgy várd otthon. Jobban fog örülni neki.
2020. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lakunk eggyütt, és elég ritkán tudunk talizni suli miatt.. Nehéz lenne úgy át hívni, mert anyum szinte mindig itthon van, és rég találkoztunk. Ezért gondoltam, hogy meglepem valamivel:)
2020. szept. 28. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Pucsítós képet amin hátra is fordulsz.Az nagyon izgató.
2020. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha simára borotválva, olajjal lekenve, a szeméremajkakat széthúzva látnám....
2020. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem huzdd az agyat. Eloszor kezdd “sejtetos” kepekkel. Itt egy csipke, ott egy csipke... aztan ami neked belefer. De okosan! Nem minden kapcsolat tart orokke es mind ismerjuk a napisz.r nevu oldalt. 😔
2020. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!