Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szexeltem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexeltem még 25évesen sem?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, szeretek bulizni, szeretnek az emberek, viszont elég gátlásos vagyok, amit jól palástolok, nem gondolnak annak az emberek, csak én érzem, nem tudom hogy tudnék ezen segíteni😅

2020. szept. 28. 20:22
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyilvàn még egy szórakozóhelyen sem tetted magad oda eléggé.
2020. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a szorakozohelyen való dugás sosem vonzott, hazahozni meg nem nagyon tudtam volna sose senkit.
2020. szept. 28. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rögtön a szexre akarsz rátérni, az nehéz lesz. Ha csak szexelni akarsz, akkor arra is van megoldás: Pénzért.
2020. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem csak a szex a lényeg főleg nem penzért😅
2020. szept. 28. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Találd meg azt az alkoholmennyiséget, ahol még tudsz értelmesen társalogni, de már kevésbé kötnek a gátlásaid. Nehéz feladat, de ez rövidtávon lehet megoldás.

Vagy társkeresőn próbálkozz. Írásban könnyebb kezdeményezni.

Esetleg járj mindenféle rendezvényekre, ahol könnyen beszélgetésbe elegyedhetsz másokkal.

2020. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérdésedre a választ az "Egy csodálatos elme" című filmben találod, amiért John Nash egyébként Nobel-díjat is kapott. Ez hivatalos megnevezéssel a "nemkooperatív játékelmélet", ami durván arról szól, hogy ha van mondjuk egy bárban 100 férfi és 100 nó, általánosságban elmondható, hogy a legszebb nőt akarja minden férfi magáénak, (míg a nők is a legjóképűbb férfival mennének el), de így nagyjából sorozatos elutasítások következnek, míg ha a második, harmadik, negyedik, stb. legszebb lányra is startolnának férfiak, akkor több pár lenne. Ez a való életben is így van, valószínűleg nem te vagy a legjóképűbb férfi, annak a lánynak, akit kinézel magadnak.
2020. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hiba az ön gépezetében van. Buliban nem oylan nehéz csajozni.
2020. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 1Léna ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Nem vagy lekésve semmiről.

Értékes vagy.

Nem csak bulikban lehet ismerkedni. Lehet önkéntes segítőmunkát vállalni, vagy sport tevékenységet,olyan társas kikapcsolódást amit szívesen végzel, és alkalom van közben beszélgetésre, ismerkedésre. Akit megszeretsz igazán, és aki viszont szeret Téged, aki nem kalandra vágyik, hanem arra hogy boldoggá tegyen Téged és Neked is erre van vágyad, annak a számára és számodra sem lesz az gond, hogy együtt fedezitek fel a szexualitást. A szerelmetek azzal lesz majd megkoronázva. Ez a jó házasság, egy boldog család helyes megalapozása. Sok sikert, minden jót kívánok ehhez!

2020. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert a komfortzónád fontosabb mint hogy szexelj.
2020. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 lehet igazad van, innom kell lehet tényleg 😅😅
2020. szept. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!