Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szextárskeresőn miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szextárskeresőn miért fontos,hogy mit dolgozom vagy dolgozom e?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

mert sokaknak feltétel, hogy nem minden jött ment alakkal menjen el találkára

vagy épp amikor a szállást kell fizetni, vagy a benzint, akkor a pasi ne legyen olyan aki a csajjal fizetteti az egészet például

2020. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem olyan vagyok
2020. szept. 28. 21:27
 3/22 anonim ***** válasza:
#2 hidd el sokan még egy kávét sem hajlandóak áldozni az első találkozón. Nulla lovagiasság, csak elvárások. Ezekből a tapasztalatokból alakult ki ez a kérdés. Egy beépített szűrő. Persze nőkből is akart olyan, aki ki akarja használni a szitut.
2020. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert szexpartnerként is normális pasit keresnek a nők, csak éppen nem akarnak vele összebútorozni, vagy gyűrűt húzni. Megjegyzem, a szexpartner keresőkön a nők 90-95%-a inkább amolyan kötetlen laza kapcsolat jellegű dolgot keres nem pedig minden napra egy új pasit aki csak 1x meghúzza és szevasz.
2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
egyáltalán hol van ilyen társkereső?
2020. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3/


Hát elvárások? Hát az bőven van a nőknél. Én mikor randiztam k8fizettem a kaját. Volt olyan második randin ugyan ez a lány azt mondta másodjára ő fizet,aztán ott voltunk a pizzázóban de otthon hagyta a pénzt azt hiszem,de én minden szó nélkül kifizettem a pizzát.

2020. szept. 29. 10:05
 7/22 A kérdező kommentje:

4/

Ki tudja már a mai világban. Egyetlen alkalom is lehet éppen jó és lehet normális a pasi.

2020. szept. 29. 10:07
 8/22 A kérdező kommentje:

5/

Van jó pár

2020. szept. 29. 10:07
 9/22 anonim ***** válasza:

#6 első randi max cuki, kávézó. Alap. Vagy inkább séta a valahol. A lovagiasság nem azt jelenti, hogy mindent te fizetsz az első találkozón, de semmiféleképpen nem egy vacsorát. Én pofátlanul tapintatlan vagyok, úgyhogy egy ilyen felajánlásnál emlékeztetném a csajt :) de ilyenre még nem került sor. Korrekt randijaim voltak korrekt csajokkal. Ez amolyan szűrő a nőknél. A normálisabb max azért kérdező meg, hogy megtudjon valamit rólad, téma a beszélgetésben.


Nyugi, a pasiknak is vannak elvárásaik. Csak azok más jellegűek 🙄

2020. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9/


Nem vacsora volt hanem sétáltunk aztán megettünk egy hamburgert. De volt már olyan csajjal kalandom hogy én fizettem mindent,meg még szállástól hazáig is vittem. Bár lehet az a normális ha a férfi fizeti a szállást meg még kocsival viszi is. De volt olyan nő aki felesbe fizette a szállást.

2020. szept. 29. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!