Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hosszabb ideje él szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb ideje él szex nélkül, hogy vészeli túl? Mennyi ideje tart? Milyen megoldásokat talált? Milyen okok miatt alakult így? És hogyan tervezi, készül a folytatásra

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
1 éve nem szexeltem, vannak nehezebb időszakok de tudok magamon könnyíteni. Nincs időm férfiakkal találkozgatni. 29N
2020. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Megoldom magamnak életem végéig. N
2020. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

3 éve tart, rendszeresen magamnak csinálom. Viszont egy normális kapcsolatot szeretnék, nem alkalmit vagy szexkapcsolatot. Arra lett volna már bőven jelentkező.

Több oka van amiért ez így alakult és nem, nem vagyok csúnya.

2020. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
64%

40 éve tart :D

Napi maszti.

Gátlásos vagyok.

2020. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

10 éve tart. Megoldom magamnak, néha telefonos segítséggel.

Azt hiszem ez már nem változik.

2020. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Én is 19 évesen szexeltem utoljára. Most 35 vagyok. Mentális problémáim nem tudtam megoldani - így inkább lemondtam a párkapcsolatokról. Ha jó nőt látok inkább elnyomom a vágyat. Vannak rá már begyakorolt módszereim.. Nem tervezek semmit, mert ez már 99% h így marad életem végéig...
2020. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

2-es azért ez szomorú, vagy nálad is mentális problémák miatt van így, mint a 6-osnál?


Bár szerintem ő is kereshetne egy pszichológust, vagy akár többet is, amíg nem találja meg a megfelelőt...

2020. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

10hónapja nem szexeltem

És már nagyon akarok dugni

2020. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez alapján én sehol nem vagyok a másfél évemmel. Egyedül megoldom, szexkapcs. nekem sem kell. Nem vagyok rusnya és dagadt sem, de nagyítóval keresni normális férfit most egyszerűen nem fér bele nekem időben; tudom, hogy nem vagyok "egyszerű eset".

Sehogy sem készülök a folytatásra: ha lesz időm és kedvem, belevágok, de jelenleg ez nem prioritás.

2020. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Annál több energiám van, minél régebben élveztem. Próbálom visszatartani magam, de 15 napnál tovább eddig nem ment. Hogy őszinte legyek, egy hét után egy régi ruszki centrifuga is megoldaná jelen párbeszéd problémáit.
2020. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!