Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok vannak potencianövelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Esetleg tanácsot kérek,hol lehet beszerezni.


Ffi


2020. szept. 29. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a hentesnél.
2020. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi🤣🤣
2020. szept. 29. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
nekem visszatérő fejfájásaim vannak mióta egyszer bevettem egyet szóval sok sikert
2020. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az urológiai szakrendelésen a doki megkérdezi, hogy van-e a szívednek valami szervi baja, nem szedsz-e Nitromint tablettát (halálos kombináció lehet), ha fzatal vagy, kikérdez, ha mondjuk 50-nél több, akkor nem is kérdez semmit, és fölírja. Kérdések csak az első látogatásnál vannak, azután csak kéred, és felírja. Nem olcsó, de a 20 mg-os tablettát el is felezheted, sokszor az is elég.

Az interneten sokan hirdetik, azokról nem tudni, honnan származik, és megeshet, hogy átverés.

2020. szept. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!