Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudjam, hogy jól szopok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy jól szopok?

Figyelt kérdés

Csak egy komoly kapcsolatom volt, az akkori párom mindig mondta, hogy nagyon jó, de igazából erre nem alapoznék, mert szerintem akkor is ezt mondta volna, ha nem lett volna igaz, csak hogy ne bántson meg.

Utána voltam még egy-két fiúval, de csak egyéjszakásak voltak, és nem tudom, szerintük jó volt-e. Elélveztek meg nem adtak semmi okot arra, hogy azt gondoljam, hogy nem volt jó, de én kicsit kételkedem magamban.

Honnan tudom azt, ha igazán élvezi egy férfi a szopást? Vannak árulkdoó jelek?


2020. szept. 29. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Szívesen leszek teszt alany és őszintén kiértékelem közben és a végén :D
2020. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

ha elmegy az árulkodó jel


nincs univerzális technika, szóval lehet valakinek nagyon jó, másnak viszont kevésbé jó a technikád

2020. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kíméljetek az önzetlen felajánlásaitoktól légyszi....
2020. szept. 29. 21:58
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudtommal az, hogy elélvez, nem feltétlen jelenti, hogy élevzi is. Akkor is el tudnak élvezni, ha annyira nem jó.
2020. szept. 29. 21:59
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát erre én is kíváncsi lennék, hogy jól csinálom-e. Majd egyszer rákérdezek.
2020. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen vannak árulkodó jelek - úgymint látod rajta hogy élvezi, jó neki, illetve mondja utána. Nincs "titkos" jel, hogy teszem fel azt a bal középső újával a yankee doodle ritmusát dobolja.
2020. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
*autocorrect: ujjával nem újával :)
2020. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát tapasztalatból mondom hogy ha rosszul csinálják akkor nagyon nehéz elmenni.

Ahhoz minimum kell egy "nem rossz" szopás, vagy nagyon tele kell legyen a bré.

Amúgy meg akinek csinálod az meg tudja mondani neked hogy élvezi e, a többi meg nem számít.

Ha nagyon profi akarsz lenni, akkor viszont sokat kell gyakorolni különböző embereken, de nem hiszem hogy ez lenne a célod.

2020. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

aki nemtudja annak egy teszt után megmondom ;)

20/f

2020. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

En elvarom, hogy a kapcsolatomban teljesen oszinte legyen velem a parom es meg tudjunk mindent beszelni. Nyilvan en sem tartom magamban, ha valami faj/nem esik jol, es maskeppen kene, szoval odavissza kommunikalunk.

Nekem az exem is elmondta, es a mostani baratom is, hogy nagyon jol csinalom. (Bar biztos sokat hozzaad a hajlandosag is, mivel en szeretek...adni.😀)

2020. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!