Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudjam, hogy jól szopok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy jól szopok?

Figyelt kérdés

Csak egy komoly kapcsolatom volt, az akkori párom mindig mondta, hogy nagyon jó, de igazából erre nem alapoznék, mert szerintem akkor is ezt mondta volna, ha nem lett volna igaz, csak hogy ne bántson meg.

Utána voltam még egy-két fiúval, de csak egyéjszakásak voltak, és nem tudom, szerintük jó volt-e. Elélveztek meg nem adtak semmi okot arra, hogy azt gondoljam, hogy nem volt jó, de én kicsit kételkedem magamban.

Honnan tudom azt, ha igazán élvezi egy férfi a szopást? Vannak árulkdoó jelek?


2020. szept. 29. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha mondjuk hangokat ad ki közben, akkor azért csak jó neki. Volt nekem egy, aki egyre hangosabb lett, minél jobban közeledett a vég, azt nagyon élveztem én is, jó volt hallani.
2020. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha igazán jól csinálod, a partner ezt meg fogja mondani. Pl. így:

"Hú, te ilyet is tudsz?"

"Imádok a szádba élvezni"

"Ezt nagyon jól csinálod"

"Hallod, úgy lerendeztél, pff..."

2020. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Általában visszafogottabb partnereim voltak mindig, nem szoktak nyögni vagy ilyesmiket kimondani. Valószínűleg az én jellememből is adósik, hogy ilyen partnereim vannak, én is hasonló vagyok, csendes, nehezen kommunikáló.
2020. szept. 29. 22:54
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért legalább egy kis nyögdécselésnek kéne lenni, mindkét részről. Próbáljátok meg jobban elengedni magatokat, tök csendben szexelni elég kiábrándító.
2020. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
#14-esnek: Izlesek es pofonok, de igazad van.😀 Azonban egy esetben nem kiabrandito; akkor amikor sunyiban megy a szex. Pl. en meg itthon lakom es amikor itt a baratom akkor muszaj csondben lennunk...😀 az is izgi.
2020. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze, így érthető.
2020. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt már rossz alkalmam, amikor akkori barátnőm tapasztalatlan volt.

Egy ideig konkrétan fájt, utána legalább már "ráérzett" de akkor is unalmasan, egyhanguan csinálta. Igazából csak meguntan és lelankadtam akkor.

Ahogy a legtöbb nőnek sem elég a ki-be, úgy nekünk se elég simán a monoton le-fel :)

Főleg mi férfiak vizuálisak vagyunk, így ha váltogatsz szöget stb, az már önmagában feldobja ( persze mint mindig vannak kis számban kivételek, ignoráld :D )

Mellesleg pár alkalom után beletanult :)

2020. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szóval tudni akarsz valamit, amit nem akarsz tesztelni... akkor mi honnan a bánatos jó életből tudjuk? :D
2020. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A visszajelzésekből. Mikor mondja, hogy “de jól szopsz”, meg hasonlók.
2020. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!