Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tanulni a mélytorkozást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tanulni a mélytorkozást?

Figyelt kérdés
Szeretek szopni, de egyszeruen nem megy a melytorok. Nem tehetek rola de hanyingerem lesz marmint ha tul melyre nyelem akkor beindul a reflex hanyasra. Ez elmulik valaha??
2020. szept. 29. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Bár gondolom mindenkinek megvannak a határai, de lehet fejleszteni a készségeket.
2020. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnam fejleszteni?
2020. szept. 29. 22:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
pl. banánon lehet gyakorolni
2020. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld mindíg olyan mélyre nyelni, amíg még vissza tudod fogni az ingert.
2020. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja banán, uborka, répa, mikor minek van szezonja 😀

De egy dildo is alkalmas lehet. És nincs mese, neki kell ülni és próbálkozni.

2020. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

rajtam gyakorolhatsz ;)

20/f

2020. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. En a baratomon “gyakoroltam”.😀 Par honapja vagyunk egyutt, de ennyi ido alatt sokat “gyakoroltam rajta”, es egyre batrabb vagyok.

Fontos, hogy milyen szogben “fogadod be”, mennyire nyitod ki a szad, hol a nyelved kozben, kezzel ratartasz-e. Mivel masok vagyunk testileg, ezert neked/nektek kell kitapsztalni. Persze, ehhez az is kell, hogy inkabb csak engedje el magat a baratod, es hagyja, hogy te csinalj, amit szeretnel.😀

Oszinte kapcsoltban, ha veletlen rosszul vagy tul melyre megy, es utana kohintesz egyet reflexbol, ott ez nem problema. Mi a multkor jot kacagtunk ezen...😂

2020. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen fejleszthető, a garatreflex tudatos kikapcsolásával, elnyomásával. Nem kell hozzá semmi, az ujjaid is elégségesek. Persze ettől még van aki bármennyit is gyakorol nem fog neki menni - nem vagyunk egyformák.
2020. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 hogyan kapcsoljam ki?
2020. szept. 29. 23:01
 10/13 érdeklődő35 ***** válasza:
Ne banánok, hanem olyanon, ami biztos nem törik! Mi van ha van egy rossz mozdulatod, akár csak reflexből és letörik egy darab belőle....
2020. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!