Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lányokról tapasztalat ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lányokról tapasztalat ?

Figyelt kérdés
Szeretném egyszer kipróbálni, milyen fizetős csajjal, mert mostanában nem nagyon jön össze semmi. Az ilyen lányok mennyi időnként fürdenek? Nyilván smárolni nem fogok vele, de azért a mellére szívesen rácuppannék, de az is kockázatosnak tűnik.
2020. szept. 30. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Kérjél közös fürdést.
2020. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ... az aluljárós szökőévente, a lakásosból meg attól függ mennyire igényes. Van amelyik letolja az egész napos műszakot (6-8-10 pasit) úgy hogy max. egy nedves törlőkedvővel megtörli alul és már jöhet a következő kuncsaft, meg olyan is amelyik a kuncsafttal együtt fürcsizik (hogy addig is húzza az idejét amiért fizetett). Mondjuk szó se róla, napi 8x tusolással szerintem fél liter lenne a testápoló fogyasztás úgy kiszárad a bőr 😂

Smárolni nem fogsz mert extra felár (és egyébként is aki "szimpátia alapján" írja ki az csak reklámszöveg, akinél meg nem azzal meg ne akarj). Elmész megdugod, a melleit fogdoshatod, vagy nyalogathatod - fizettél érte, ez általában benne van az árban (van akinél még a mellszex is extra felárért).

2020. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
nekem csak jó tapasztalatom van...irj és mesélek
2020. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, nem is akarok smárolni velük. Viszont ki tudja hányan lőttek rá előtte a mellükre, úgy én nem akarok rácuppanni, hogy aztán felnyaljam a kankót. Nem tudom.
2020. szept. 30. 01:24
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Az a lány akihez én jártam, azért elég igényes volt.

Szívesen smárolt is.

De én is a melleire cuppanást élveztem a legjobban :D

2020. szept. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
basszus én hülye voltam a lány akinél voltam direkt kérte hogy a mellére cuppanjak és mit tehettem volna pedig nagyon figyeltem hogy ne kapjak el semmit csak hogy akkor nem kizárt hogy sikerült
2020. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!