Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már letesztelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már letesztelni a párotokat (vagy célszemélyt), elcsábíttatni mással, hogy lássátok, mennyire hűséges?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Kivel teszteltétek le? Mi lett az eredmény..?

Kort és életkort is írjatok, amikor történt.



2020. szept. 30. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én a barátnőm pasiját. Végül nem feküdtünk le, pedig jó lett volna. De a barátság fontosabb.
2020. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én kamuprofilról írtam neki a beteg elmém miatt! De nem írt vissza, mert engem szeretett mindennél jobban.. Hiába nem hittem neki...

Ha ilyen szinten vagy jobban jársz, ha elvész dokihoz.. Hidd el nekem!!

2020. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kamuprofilról szoktam én is levelezni a pasimmal. :D Engem izgat valamiért. N
2020. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesztelném nem vagyok már gyerek

Ugyanakkor tudnod kell ha leteszteled és félrelép az miattad lessz szóval ha azt akarod könnyítsd meg a dolgotokat és most szakíts vagy hagyd a fenébe és lehyetek boldogok

2020. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdekel ha félrekúr. Jó vele minden, a szex is fantasztikus elégedett vagyok. A többi mellèkes.
2020. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Én nem teszteltem, engem viszont 2x is teszteltek életembe, de sikeresen átmentem ezeken a teszteken. Kamuprofilról írtak rám, de a hűség győzött.
2020. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem pár exnőm tesztelgetett állandóan a társkeresőn, ahol őket megismertem, de jól szórakoztam, mert egy trükkel ki tudtam nyerni az IP címüket, és mindig láttam, amikor ők próbálkoztak velem. De amúgy elég érzékeny vagyok ahhoz, hogy már a fogalmazási stílus és egyéb jellegzetességek alapján is megállapítsam egy komolyabb levélváltásból, ha valaki nem az, akinek kiadja magát.


41F

2020. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vagy érzem a páromon hogy megbízható vagy nem. Ha már addig jutok hogy "tesztelni" kelljen akkor ott már baj van. Vagy a bizalommal a kapcsolatban, vagy velem fejben, hogy nem tudok bízni.

Ettől még a netes kapcsolatoknál (főleg az elején amíg nem ismered meg rendesen a másikat) biz' elő-előfordul hogy valaki folytatja a dolgot és egy másik profillal tovább vadászik.

2020. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyik exem az elején kamu profilról próbált ki engem. Nem volt sikere, mert otrombán viselkedett, ezért meglehetősen durván elküldtem. Másnap elárulta, hogy csak próbára akart tenni. Ilyen még nem történt velem, és sose felejtettem el neki, nem tudott hozzám közel kerülni.

41 F

2020. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer észrevettem egy csodálatosan szép magyar nevű lányt az Iwiw ismerősei között. Olyan szép volt, hogy rákerestem a csajra és láttam, hogy van pár közös ismerőse a párommal, de valahogy gyanúsan túl szép volt és itt gyakorin segítettek megtalálni a csajt képkeresővel, a Vodafonne-nak volt arca és nem is magyar volt természetesen. Mindenesetre csináltam a csaj nevével egy e-mail címet és ráírtam a páromra. Az meg nem volt hülye és eszében se volt válaszolni. Utána megkérdeztem a páromat, ki ez a csaj és miért jelölte vissza ezt a csajt, ha nem is ismeri. Azt felelte, hogy mindenkit visszajelöl, mert nem mindenkire emlékszik, hogy tényleg ismeri vagy nem. Én mondjuk nem vettem be, abban is biztos voltam, hogy tudja, hogy én teszteltem a kamu e-mail címről.

Végül rájöttem, hogy ilyesmin ő átlát, mint a szitán.

Ha ráküldenék bárkit is, semmit sem jelentene, hogy visszautasítja, mert nem minden pasi ugrik minden csajra és nem is feltétlen azokat látta szépnek, akiket én. Semmi sincs akkor, ha nemet mond valakinek, aki neki nem jön be. Attól még simán félreléphet mással, aki pedig az esete.

Amúgy nem csalt meg soha, 10 év alatt se.

Én csaltam meg.

2020. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!