Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akik csak szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik csak szexpartnert keresnek, hogyan szoktak keresni, mi alapján választanak?

Figyelt kérdés

A legegyszerűbb helyzetben azok a nők vannak, akik környezetében vannak olyan férfiak, akikkel ezt meg tudják oldani, így összejárnak szexelgetni, de amúgy mindkettőjüknek megvan a maga élete.


De vannak nők, akik nincsenek ilyen szerencsés helyzetben és élnek Budapesten kívül is nők, ahol korlátozott a választék és ha kitudódik, akkor a család nem nézi jó szemmel, senki sem szeretne emiatt sem a család fekete bárányává válni, sem a munkahelyét kockáztatni, akár azzal, hogy elviselhetetlenné válik az ottani légkör a folyamatos összesúgások miatt.


Interneten meg még a társkeresés is veszélyes tud lenni, hát még ha célzottan úgy keresel, hogy szexpartnerre lenne csak szükséged.


Nőként olyan ez, mintha a legsötétebb alvilági bugyorba merülnél alá és onnan próbálnád kiválasztani azt, aki tényleg normális és megfelelő partner lenne számodra.


Ráadásul interneten minden normális ember nagyon óvatos, mert bármikor beleszaladhat trollokba és pillanatok alatt a napiszaron találhatja magát.



2020. okt. 1. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A környezetemben van egy csomó pasi aki mindig hajlandó szexre. Csak finoman jelezni kell és estére màr mehet a szex. Nincs szükségem netes hülyegyerekekre.
2020. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szimpi, meg egy kicsit elvetemült és garantált a jó dugás 👌
2020. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Pasi, aki hajlandó szexre. Ez jó! :D


Csak jelezni kell és már mégis van az esti progi.

Öcsém, mit nem adnék érte, ha ez nálatok csajoknál. is így menne..


(jelzőfény ön)

2020. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt gyakorin is lehet próbálkozni, egyáltalán nem kötelező arcos fényképet küldeni. Nekem innen volt egy partnerem. Ezen kívül volt még egy, de őt személyesen ismertem. Az alapján választottam, hogy elég régóta flörtölgetett velem és egyszer csak küldtem neki egy kétértelmű e-mailt, amit aztán óvatosan tisztázni akart és a levelezés, majd a beszélgetés során elmondtam neki, hogy szexpartnert keresek, de több okból sem komoly kapcsolatot, pl. azért, mert szerelmes vagyok valakibe. Így is megfelelt neki. Más kérdés, hogy abban bízott, lehet ebből több is. Emiatt le kellett zárnom.
2020. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Itt a gyakorin ne számíts túl sok jóra. Amúgy a válasz engem ais érdekelne...
2020. okt. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel én is találtam már itt szexpartnert... most megint keresgélek. 37F
2020. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó napot kívánok! Szeretnék jelentkezni a hirdetésre.
2020. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szintén!

50+Ffi Bp :-)

2020. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos hogy kellő távolságra lakjon, nem szeretnék vele összefutni csak úgy véletlenül. Fontos hogy figyeljen rám, én is figyelek rá természetesen.Fontos hogy hasonlóak legyenek az igények. És a legfontosabb hogy legyen normális...
2020. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
9-es merre laksz? :D
2020. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!