Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

A 18 éves lányom, elég szabadon beszél nekem a szexuális életéről meg az ehhez kapcsolódó dolgokról. Helyes szerintetek hogyha hagyom hogy ilyen közvetlenül beszélje meg ezeket velem? Vagy inkább jelezzem neki, hogy ebben a barátnői jobb partnerei lennének?


N



2020. okt. 1. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10


Helyes. Én is örültem volna ennek anno, az én szüleimmel ez nem lehetett téma.

2020. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Én nem akarnám ezt a szüleimmel megbeszélni. És nem érdekel az ő szexuális ëletük.

Semmi közünk ehhez, pont ez a személyes tér az ami kell nekem.

De nekem voltak rossz élményeim ilyen téren, szóval nem tudom

2020. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Williamspear ***** válasza:
65%
Valószínűleg a puritánságod és prűdséged aggasztó inkább...
2020. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi anyuval minden ilyet megbeszélünk.

Mostani páromnál konkrétabban is rákérdezett, köztünk ez nem kellemetlen téma,soha nem is volt az.

Hát kiben másban bíznék meg jobban ha nem a saját anyukámban

19/l

2020. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ez azt jelenti, hogy bízik benned.
2020. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj hogy veled beszéli meg. Én is mindent meg tudok beszélni az anyukámmal. Két kezem össze teszem hogy ő ilyen. A barátnőim pedig irigyek miatta.


Nehogy azt mondd neki hogy ne beszéljen róla neked. Lehet úgy megsértődik hogy soha többé nem fog semmit megbeszélni veled. Én nem kockáztatnék a helyedben.

2020. okt. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!