Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális férfi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfi vagyok és undorom a férfi nemi szervtől a sajátométól is ez normális?

Figyelt kérdés

Én teljesen heteroszexuális férfi vagyok ezért undorom a férfi nemi szervtől nem fogdosok férfi nemi szervet mert hetero vagyok a sajátomét sem fogdosom mivel szerintem aki a saját nemi szervét fogdossa az vagy homoszexuális vagy biszexuális de biztos hogy nem heteroszexuális.


Én a női nemi szervet szeretem fogdosni.


Arra is gondoltam hogy átoperáltatom a nemi szervem női nemi szervé persze csak akkor ha az orvosok megengedik mivel azt szigorú biztonsági protokoll mellett csinálják általában Transzneműek ,de én nem vagyok Transznemű és heteroszexuális férfi vagyok aki undorodik a férfi nemi szervtől ezért nyilván sokkal jobb lenne reggel úgy fel kelno hogy nem egy szőrös pókot láttok a fürdőszobában hanem egy vonzó női nemi szervet.



Tehát hogy értsétek undorom a pénisztől de a múltban volt szexuális kapcsolatom férfival de az már a múlté és rájöttem hogy undorodom a pénisztől nem vonzodom hozzá.



2020. okt. 1. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rohadtul nem normális. Valószínűleg nagyon rosszul hatott rád a korábbi meleg kalandod.
2020. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a másik kérdésedben nem zavart, hogy a shemaleknek farka van, gyönyörű nőknek tartottad őket.
2020. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3# igen egy női farok az nem zavar de férfi pénisz az igen.


nyilván a shemale lányoknak valószínűleg bársonyos nőies lehet ott.

2020. okt. 1. 21:03
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Veled tényleg komoly mentális bajok vannak. Mondanám, hogy irány egy szexuálpszihológus, de erre itt mindenki csak megsértődni tud.
2020. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor nem kell ide semmiféle műtét, elég, ha sokáig mondogatod, hogy női farkad van, tehát tulajdonképpen puncid, és mehet tovább az élet.
2020. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Te bzi vagy, esetleg biszex. Fogadd el magad. És ne fárassz.
2020. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem szexuálpszihiáter kellene.
2020. okt. 1. 21:56
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem trollkodik a tag?
2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás egy hetero nem vonzodik a péniszhez ha te is hetero vagy akkor nem kivánod a péniszt.
2020. okt. 1. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!