Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok ha fiu és lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha fiu és lány, vagy pasi és nő együtt laknak, akik nem rokonok, de nem is kapcsolatban levő pár csak lakótársak, akkor abból mindig szex lesz a vége előbb utóbb?

Figyelt kérdés
van példátok erre?

2020. okt. 1. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én laktam így együtt csajjal, igaz csak 3 hónapot. Jó fej csaj volt meg minden. De nem tudtam többet belelátni barátnál. Annyira meg nem vagyok ösztönlény, hogy mindegy csak lyuk legyen alatta.
2020. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen, ha mindkettőnek van kapcsolata, vagy akivel dug, akkor főleg kicsi az esély
2020. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Elég sűrűn előfordul, mondhatni "kézenfekvő" a dolog. Nemcsak a közelség és a lehetőég miatt, hanem mert nyilvánvalóan fejben is eléggé közel állnak egymáshoz annyira, hogy ki tudjon alakulni a szimpátia és a vágy.

Ettől még nem törvényszerű, s nem minden esetben történik így. Sokszor van hogy fiúk-lányok vegyesen lakótársak mégsem áll neki mindenki mindenkivel dugni.

2020. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a nő nem találja férfiasnak és vonzónak a férfit, akkor nem lesz semmi. A férfiak meg szinte mindig kaphatóak ilyenre.
2020. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben, de előfordulhat.

Nekem még csak együttélés volt, de elképzelhetőnek tartom, hogy egy lakótárssal szexeljek a jövőben rendszeresen, ha megvan a vonzalom :)


22/L

2020. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sűrűn előfordul, de egyáltalán nem törvényszerűen mindig. Én is laktam együtt ellenkező neművel, tök jóban voltunk, de soha nem feküdtünk le.
2020. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
A legtobb lany, lany lakotarsat keres, Akinek a fiu lakotars is megfelel, szerintem nem teljesen zarkozik el a dologtol, hisz tudja milyenek a ferfiak, megis lakna egy vadidegen pasival :D
2020. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!