Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok tippeket adni -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni - normálisakat - anális szex előtti étkezést illetően, mikor, mennyit, stb.? Vagy tulajdonképpen akármilyen tippet ami kicsit könnyebbé tenné az előkészületeket? És főként sikeressé.

Figyelt kérdés

Nem ez az első rodeóm, de nekem tényleg randomnak tűnik mikor lesz teljesen tiszta odalent minden. Hiába megyek el előtte wcre, hiába használom az anal tisztítót, tusolás, stb de nem mindig sikerül teljesen kitisztulni, így aztán az analszex is elmarad, pedig mindketten imádjuk.


Ötletek?

Köszönöm.



2020. okt. 2. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél délben "lazító" ételeket (hüvelyesek, rostosakat stb.) inkább főtt krumplit tolj köretnek. Alapos tusolás, análöblítés. Ettől még ne várd hogy "steril" legyen lent teljesen, mert biz' barna baleset bármikor lehet. Ez bizony ezzel jár, a púzó nem habos sütemény, de ha alaposan kitisztítod akkor nem vészes. Felnőttek vagytok nem gyerekek, tudjátok hogy onnan mi szokott távozni, az anális szex biz' járhat ezzel ez van.
2020. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, ez a része megvan, valóban felnőttek vagyunk, 39 mindketten. Csak volt hogy teljesen simán ment minden, nagyvécé, öblités, és harmadik öblitésre már csak a tiszta viz jött vissza.

Az elmúlt héten meg egyszer nem sikerült formába hoznom a kisasszonyt, ezért gondoltam hogy megkérdezem, hátha valakinek van valami tippje.

2020. okt. 2. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy reggel/délelőtt elmegyek nagywc-re. Aztán beveszek egy hasfogó tablettát (Imodium). Ez azért jó, mert ha vacsorás a randi akkor sem lesz gond, tiszta maradsz, nem kell wc-re menned stb. Lehet, hogy ez nem egészséges, de én ezt max egy hónapban egyszer csinálom vagy még annyi se. Csak akkor ha biztosra tudom, hogy anál is lesz
2020. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!