Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Téged mennyire izgat egy DDLG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire izgat egy DDLG alapokon nyugvó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok néhány ismerkedős site-ra, és egyre több lánynál látom, hogy apucit keresnek, akár aktus mentesen is.

DDLG értsd: cumi, játékok, gyerekkor újra élése egy erős férfi karakter mellett, aki gondoskodó, féltő, vigyázó és szerető.

Nem ritka a pelusozás, bepisilés.. és sokszor olyat is látok, hogy kizárólag orális szex amit a lányok szeretnének.

Általános dolgok a színezők, a mese nézés, a cuki ruhák..


Nem lepődőm meg semmin, nem is ítélkezni szeretnék, nyilván mindennek megvan a maga oka. Ezért kérem az ilyen jellegű hozzászólások mellőzését.

Most leginkább az érdekelne, hogy ti ezekből a dolgokból milyen elemeket tudnátok elképzelni a saját kapcsolatotokban?



2020. okt. 2. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
volt barátnőm akit izgatott az ABDL (nem a DDLG), belefért valamilyen szinten néha
2020. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez a perverzióm! Úgyhogy nagyon!
2020. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
semennyire
2020. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Jó lenne egy fiatal nőt találni

42F

2020. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
A DDGL alatt a többség azt érti, hogy idősebb pasi pénzes szponzorként a fiatal csajhoz. Ettől még valójában ama "fétis" amit leírtál. Keveseket vonz, pasiból szerintem sokkal több lenne a jelentkező - egyszerűen csak azért mert fiatal szubmisszív nő az "alany" - mint lányból. Utóbbiól nagyon kevés lesz, kevesebb mint dominából.
2020. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A dominák jelentős része fizetős. Ezért a kép egy kicsit torzít.
2020. okt. 2. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem ezt. Volt ilyen barátnőm, tetszett nagyon. Aktus nélküli, csak orális szex, kifejezetten "határozottan" megcumiztatva. Ő is szerette, én is szerettem. Nekem tökéletes, nem kell más. Ha gondolod, kérdezz.
2020. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Melyik site-okon találkoztál te DDlg-t kereső lányok tömegeivel? :)

2020. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem izgat, de nem próbáltam még
2020. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!