Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretitek kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek kiverni a pasitoknak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Persze szeretek örömet okozni.
2020. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
A fogait amikor fèlrelèp? Minden esetben..
2020. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb. az álom lány lenne egy ilyen barátnő, ha lenne egy olyan lány, aki imádná kiverni.
2020. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A szexben adni és kapni egyformán öröm :) de azért dugni is tudjon már ne azt várja, hogy a kezei helyett az enyémet használja.
2020. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt szeretem a legjobban csinalni.
2020. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem azokat a lányokat akik ezt nem élvezik.

Mondjuk azt is imádom amikor les*opok valakit és fiú létére kezd el remegni a lába annyira élvezi.

Az egyetlen amit annyira nem szeretek az az ha a számba mennek el, mert anno volt azzal rossz tapasztalatom.

Viszont egyelőre jobban hiányzik az, hogy les*opjak valakit mintsem, hogy egy hatalmasat szer*tkezzünk. Pedig mind a kettő jó rég volt sajna😞

2020. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*19L

Az utolsó voltam😅

2020. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
#6-os ès természetesen te is fèrfi vagy..
2020. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sosem volt egylovetu pasim, de ha az lenne, akkor egyaltalan nem tetszene, hogy en is felizgultam es le vagyok szarva. Kez, nyelv nalam nem karpotol. Szoval oke, ha dugas kovetkezik. Ja, hogy azt nem lehet uton-utfelen csinalni? Pedig en is kielegulesre vagyom.
2020. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es

Ez van, ilyenek vagyunk. Nem áll nonstop.

Amúgy még nem találtam olyan csajt, aki rendesen kitudta volna verni. Illetve egy csaj volt, mikor befizettem erotikus masszázsra, na ő nagyon jól csinálta, de ki is végzett hamar.

2020. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!