Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudsz képzelni szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudsz képzelni szexet olyan nővel, aki szerinted nem szép?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 21:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%
Két hete csak fényképen láttam puncit,gyere föl majd legfeljebb sötétben csibáljuk...😉🍆🍑
2020. okt. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A szépség relatív fogalom...

Kevésbé "szép" nőnek is lehet kisugárzása illetve fordítva...

2020. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha valami vonz benne, vagy jó legalább az alakja.
2020. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha arca csúnya, de alakja jó, akkor miért ne? De kérdés, hogy mire gondolsz kérdező.
2020. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát ugye én is említettem, hogy szubjektív, ezért írtam, hogy olyan nő, aki szerinted nem szép arcra, nem igénytelen csak egyszerűen csúnyább arcra van. Köszönöm a válaszokat, privátokra nem válaszolok. Azért meg kell mondjam a piás válaszok elég undorítóak és bunkók.
2020. okt. 4. 12:22
 27/27 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező. Az itókás dolgok kicsit gusztustalanok, és komolytalanok.

Viszont voltak nagyon jó válaszok is.

Lehet, egy egy nőnek nem annyira szép az arca, de ha csinos, van kisugárzása, aránylag jó teste van, akkor ezek a dolgok bizony megtudják szépíteni az arcát, és tetmészezesen mehet vele a szex.

2020. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!