Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péntek este barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este barátnőmmel voltunk egy házibuliban, és hát nagyon be voltunk rúgva, egyik ismerősömmel megdugtuk őt ketten és azóta nem beszéltünk erről barátnőmmel, szerintetek hogy kéne felhozni ezt neki? Nem tudom hogy megbánta e vagy sem.

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene erről beszélni? Biztos jó volt neki is.
2020. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

igen biztos valós, hogy már 3 napja ilyen fajta hülye kérdésekkel árasztod el itt a gyakorit


ne csak álmodozz, szerezz már 1 csajt és akkor leköti majd a felesleges enerigáidat

2020. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg emlékszik-e egyeltalán,vagy annyira reszeg volt,hogy semmi se rémlik neki.
2020. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 válaszoló igen énis láttam azokat a kérdéseket, de azokat természetesen nem én írtam hanem valami unatkozó emberke. Én ezt azért írtam ki mert tényleg segítségre van szükségem.
2020. okt. 4. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Menyi ilyen bulis gangbang kérdés lesz még?
2020. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hót részegen is lehet dugni?Nem inkább a haveroddal egymást dugtátok?
2020. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha lenne baratnod, talan feltunt volna, hogy savanyu kepet vag-e, elhagyott, vagy mintha mi sem tortent volna.
2020. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép barátnöd van.barátodrol nem is beszélve
2022. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!