Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy próbálkozzak be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálkozzak be egy tőlem idősebb férfinál,akinek én is bejövök?

Figyelt kérdés
Régóta van egy ismerősöm,aki 55éves én pedig 25. Nagyon sokszor célozgatott szóban,de én mindig lepasszoltam a korkülönbségre való tekintettel. De nagyon hajt a kíváncsiság egy csókot max kipróbálnék vele szívesen! Hogy hozzam fel a témát? Mivel utaljak rá? Szerintem ő a korkülönbség miatt nem lép komolyabban! De azóta meggondoltam kagam,de tartok attól hogy akésőbbiekben nem e lesz kellemetlen ha találkozunk?
2020. okt. 4. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy csókot? Azért kár is belefogni.
2020. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgetés közben próbáld megcsókolni! Semmit nem veszíthetsz!
2020. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak egy csókot...aztán a többi kiderül
2020. okt. 4. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szeretnék én is egy ilyen fiatal csajszit, akinek bejövök 😇 47F
2020. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Amíg azt sem tudod, hogy akarsz-e tőle többet, addig ne csinálj semmit! Nem szép dolog más emberek érzésével játszani!
2020. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Szexet is illene vele, Kisanyám. Jó kis 55 éves fonnyadt here, nehogy 30 évessel csináld! 🙂
2020. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Simán csak kacérkodj vele tegyél ketértelmű megjegyzéseket és máris megvan!

Velem is csókolozhatsz!

47

2020. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!