Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, ha kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha kb 30-38 éves nők jönnek be a legjobban szexuálisan is?Egyszerűen, ha meglátok egy csinos 30 plusszos nőt, egyből arra gondolok, hogy milyen jó lenne kinyalni stb..

Figyelt kérdés
18eves fiú vagyok,imadom a 30 plusszos nőket,imádom őket nyalni, és velük együtt lenni. Nem tudom, hogy normális-e ez..
2020. okt. 4. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
De nem fogod őket megkapni... 😁
2020. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már részem benne 😉
2020. okt. 4. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Gykn mindenkinek volt benne resze battya
2020. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy volt benne részed. Itt mindneki szuperszexi, nagyfarkú, és igazi félisten az ágyban. Teljesen természetes, hogy elhisszük, már levarrtál pár milfet.

Normális lenne, mindnekinek más az ízlése.

De hogy kisfiúkkal nem kezd épeszű harmincas nő, az szinte biztos

2020. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es,akkor nem jól hiszed,igen volt már részem benne, ez van. Vagy elfogadod, vagy megcáfolod,de így sem, úgy sem tudsz változtatni azon, hogy volt benne részem, én csak arra szerettem volna választ kapni, hogy normális-e az, hogy jó pár évvel idősebb nők jönnek be
2020. okt. 4. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Írni mindent lehet.. 😂😂🤣

Egy kisfiú nem tud kielégíteni egy meglett nőt! 🤣🤣🤣😂🤣

Te egy idióta vagy kérdező!

2020. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!