Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzónak tartom a barátnőm,még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak tartom a barátnőm,mégis lelankadok szex közben ez mért van?

Figyelt kérdés

Szép lány,de nehezen megyek el.

Minden barátnőmnél előjátéknál orálisan kényeztettek,ő viszont nem szereti az orált,így nem akarom rákényszeríteni.

Szerintetek ez miatt nehéz?



2020. okt. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de lehet, már eleve így állsz hozzá, hogy úgysem élvezel el és a gondolattól elmegy a kedved.
2020. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Előbb a fizikai okokat érdemes kideríteni. Jo e a vérnyomásod. Ha nem, akkor meg kell javítani. Jó e az álló képességed.
2020. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
" lelankadok szex közben" Akkor eleinte állt, semmi szükséged arra, hogy felszopja. Közben konyul le, akkor kevés NEKED!! az az ingerlés amit kapsz. Tul nedves a lány, vagy tág, vagy te szoktál nagyon hozzá a kezedhez a valoszinü, ha nincs EÜ problémád.
2020. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ritkábban nyúltam magamhoz 1 éve koli miatt.

Olyan péniszem van, hogy nyugodt állapotba 8-9cm,és az engem ért szexuális ingerektől függően nő max 21 centiig. Kb 18 centire nőtt és keményedett akkor, amikor kezével izgatott. Csak ezért gondoltam rá hogy az eddig megszokottak miatt, de majd még kiderül hétvégén.

2020. okt. 6. 09:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott,egyszerűen tudat alatt ráparáztam szerintem...
2020. okt. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!