Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok defektesnek gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok defektesnek gondolják azokat a fiúkat akik 21-25 évesen is még szűzek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Rendes embereknek tartom őket.

Nem paráználkodnak.

2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Hát valamit sejtet az tuti.
2020. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen én is az vagyok, azert mert komoly kapcsolatban akartam elveszíteni de eddig csak egyéjszakások lehettek volna, amit már utólag bánok hogy kihagytam
2020. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Aki ez alapján gondol valakit defektesnek, az maga is defektes.
2020. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Defektesnek nem, de problémásnak azért igen.
2020. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Hiába szavaztok le minden választ ami nem tetszik...Ha valaki huszonéves korára szűz még a mai világban ott valami van a háttérben. Legtöbb esetben szerintem önbizalomhiány az oka.
2020. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem az határozza meg egy ember jellemét, személyiségét hogy hány nővel volt vagy nem volt - hanem az EMBER számít. Egyébként sincs a homlokodra írva bro'. Nem kerülnek a nők, csak te nem kezdeményezel náluk (a netes "próbálkozást" ne vedd annak).
2020. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nemis fog sikerülni. Most megerősítést vársz egy olyan oldalon ahol nem valószínű hogy találsz. Tudod van akit igen van akit nem. Embere válogatja de nem véletlen árulnak defektjavítót,tudd nincs semmisem veszve kitartás kérdése egyszer eljön az az alkalom ami a te alkalmad lessz és megoldódnak lassacskán a problémáid. Fő az önbizalom és a pozitív hozzáállás hidd el sokat számít :)
2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen
2020. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akik itt nyafognak miatta.
2020. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!