Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan kapcsolatról amiben a csaj 14 a pali 22 éves?Szerinted működhet az a kapcsolat vagy a pali kihasználja a csajt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem működne, hosszútávon biztosan.
2020. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem működne és igen szerintem ki használja,lehet azzal védekezni hogy a szerelem kortalan hát igen de akkor várja meg míg 17-18 éves lesz.

Ha addig együtt vannak szex nélkül akkor simán mehet minden.

2020. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
volt már
2020. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen. Teljesen máshol tartanak fejlődésben, értelmi színvonalban, fontossági sorrendben. Akárhogy is nézzük, egy 14 éves valaki még gyerek. A tanulás, a fejlődés fontos a számára, és ebben a korban szerzett élmények meghatározóak a későbbi életében.

Egy 22 éves valaki pedig már felnőtt, egész más igényekkel, vágyakkal.

A férfi ebben az esetben egészen bizonyosan nagyon rosszul teszi, ha folytatja ezt a kapcsolatot.

2020. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos működik valakinek, de az én személyes véleményem hogy rohanó világ ide vagy oda, 14 évesen egész máshol tart az ember, vagyis talán máshol kéne tartania mint valakinek 22 évesen. Kéne még hogy gyerek tudjon maradni, nem egy 22 éves fiatal felnőtt elvárásaihoz felnőni. De ez magán vélemény
2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Én titokban bevállalnám, de csakis szex céljából, persze ezt a lánnyal is illik közölni :) A mai lányok már elég érettek, ilyen korban sokan nemi életet élnek. 23/f
2020. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
eszméletlen hogy ha így állnál hozzá érettek meg hasonló a fenéket azok de ha igen akkor sem várja ki a nagykorúságot ha annyira nem bírja már önkielégítsen
2020. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem működhetne.

Lány vagyok és most vagyok 22 éves.

Ha csak belegondolok,hogy milyen felfogásom volt 14 évesen.

Esélytelen,hogy mostani fejjel bármit is tudnék kezdeni a 14 éves énemmel kapcsolati téren.És nem,nem voltam gyerekesebb mint a többiek meg semmi ilyesmi.

De egyszerűen annyit változtam,hogy teljesen másképp fogom fel a dolgokat és a viselkedésem is teljesen más.14 évesen szerintem még nem igazán találják meg az emberek önmagukat.

22 évesen azért már többnyire tudom,hogy ki vagyok és mit akarok de ez 8 éve nagyon nem így volt.Velem egykorú srácokkal is szenvedtem azért mert nem tudtam mit akarok.

2020. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
volt ilyen
2020. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!