Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztál már itt, a szexual...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már itt, a szexualitásban ismerősöddel?

Figyelt kérdés
Kérdés, válasz alapján nem igen lehet, de privátban ismerted már fel ismerősöd? Mi lett?

2020. okt. 5. 13:35
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Itt nem, de a felnőtt pàrkapcsolatok rovatban igen.


Képes, értékelős kérdése volt, utàna beszélgettünk kicsit egy màsik platformon.

2020. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de lehet éppen most akadtam bele egybe.
2020. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2020. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen igen. Felhívtam és rákérdeztem. Zavarba jött.
2020. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosabban nem ismerős volt, hanem olyan akit személyesen is ismerek (klubból). Eldumálgatunk ugyanúgy.
2020. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok róla. De volt valaki, akinek monogramm volt a felhasználóneve, ami egyezett a volt főnöknőm monogrammjával és feltűnően érdeklődött a házassági problémáim felől. Mivel a volt főnöknőm anyáskodott fölöttem, kezdtem attól tartani, hogy ő az. Olyan dolgokat meséltem el neki privátban, amit nem mondtam volna el személyesen.
2020. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában nem tudok róla, hogy találkoztam volna, másikban volt, hogy felismertem valakit válasz alapján, de az nem volt semmi extra, nem volt benne semmi ciki vagy "szaftos", úgyhogy nem hoztam szóba soha.
2020. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, de érdekes lenne.
2020. okt. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt nem,de a G+ -on igen.
2020. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, de csak később jöttem rá, hogy ismerős volt.
2020. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!