Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagban a férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a férfiak miért élveznek el könnyebben és gyorsabban, mint a nők?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

én pl jóval lassabban tudok elélvezni magamtól és partnertől is, mint az eddig partnereim


nem mind1 milyen a stimulálás, a lányt mennyire izgatod

persze vannak olyan nők akik el sem tudnak menni állítólag

2020. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert evolúciós szempont. De azért én igyekszem, hogy a csaj legyen előbb "letudva" ;-)
2020. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert amatőrökkel találkoztál eddig. Páromnak 6-8 orgazmusa van míg nén egyszer megyek el!
2020. okt. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
92%
Evolúciós dolog. A párzás alatt a partnerek ki vannak szolgáltatva, tehát legyen mielőbb vége. Az embernél ez kicsit másként alakult, csak még nem tudtunk adaptálódni rendesen. Gyakorolni kell. A szobatisztaság már jól megy (az embereknek).
2020. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert a férfiaknak elég egy testrész látványa, hogy fel tudjanak izgulni. A nőknek egy egész férfi kisugárzása kell és egy élmény, amit kettőjük összeadott energiája gerjeszt.


Egyszerűbben:

Egy férfinak mutatsz egy mellet vagy popsit és el tud élvezni rá.

Egy nőnek mutatsz egy péniszt és megkérdezi, hogy most mit akarsz ezzel.

Nekik szükségük van a férfi egészére ahhoz, hogy fel tudjanak izgulni.


(kivételek mindig vannak persze mindkét oldalról)

2020. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Èn sosem èlveztem el addig amíg a barátnőm nem,ha tudtam/láttam/èreztem hogy ő elèlvezett akkor voltam nyugodt ès sokkal többet tudtam magamra koncentrálni,szerintem ez így fair,nagyon sok pasi van aki csak magára gondol letudja a sajátját azt xarik rá hogy a partnere ott evickèl szárazon...
2020. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A nők is ugyanolyan hamar kielégülnének, mint a férfiak, ha megfelelő pontjukat, testrészüket izgatnák.

Még a férfi az aktus alatt a péniszénél kapja az ingert, addig a nőnek általában a hüvelyük stimulálódik. Itt pedig nincs annyi idegvégződés, ami kiváltaná az orgazmust. A nőknél a pénisz megfelelője a csikló. Ennek a kifelé apró testrésznek az izgatására kellene több időt fordítani és akkor a nők is közel annyi idő alatt eljutnának az orgazmusig, mint a férfiak. Csak valaki hajdanában kitalálta, hogy hüvelyi orgazmusa magasabb rendű. Holott a hüvely leginkább a gyermek nemzésre és a szülésre hivatott, nem pedig a szexuális örömszerzésre. Persze néhány nőnél, ott is kiváltható az orgazmus, de ez is a csikló közvetett ingerléséből ered.

2020. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Evolúciós szempontból, az utódnemzéshez elkerülhetetlen a férfi ejakulácója, ami úgymond a fő feladat, az orgazmus érzése meg még jobban ösztönzően hat a férfira, hogy minél gyakrabban szexeljen.

Elvileg a nők orgazmusa is elősegíti a nemzést, de nem elkerülhetetlen hozzá.

Még abban az időkben, amikor nem szobában, egy ágyban, lényegében védett helyen történt a szex, ez kimondottan előnyös volt.

Amíg nem volt elraktározott élelmiszer, akkor is előnyös volt, mert a szex sok energiát ígénylő tevekénység és táplálék szűkében nem volt célszerű a szexel túl sok energiát "elpazarolni".

Mára ezek a szempontok nem aktuálisak már, így talán nehezebb is látni az összefüggéseket.

2020. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert az egyik férfi, másik nő. Eltérően hangolódnak rá a szexualitásra és eltérő a "feltutása/lecsengése" is. Van tudományos magyarázata az evolúciós háttértől az idegrendszerig de lényegtelen. A lényeges, figyelj a partneredre és ne sülj el 2 perc alatt :)
2020. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!