Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik a neten árulják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik a neten árulják magukat az nem bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, akik fent vannak a rosszlányokon, vagy minden féle netes sex hirdetéseken fényképekkel, és kiirva miket válalnak be. Hogy lehet hogy ez legális?

#sex,internet,vélemények
2020. okt. 6. 10:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem szexes kategoriába tartozik. És nem, nem bűncselekmény.
2020. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A prostotúció önmagában 30 éve legális, a kerítès, prostitúció elősegítése viszont már büncselekmèny.
2020. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Mitől lenne bűncselekmény? Az út széli prostik sem követnek el bűncselekményt. A netes prostik annyiban különböznek, hogy nem a kocsik mellett sétálnak, hanem a lakás melegében várják a kanos lúzereket.
2020. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Pedig lehetne az, mert így sok nő nem akar dolgozni normálisan hanem a neten árulják a testüket képekkel és telefonszámmal.

És annyi ilyen oldal van már mint a nyű.

És a rendőrség se foglalkozik egyáltalán ezekkel a lányokkal hogy a neten pénzért sexet adnak?

2020. okt. 6. 10:40
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozik velük, nem követnek el ezzel bűncselekményt. Nem világos?
2020. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kár, mert az egyik csaj felhúzott 25ezret kért, és meg szivattam volna valahogy. Nem találkoztam vele, mert szerintem nincs mire annyit elkérnie pár óráért cserébe.
2020. okt. 6. 10:49
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Csodás 😅😅😅
2020. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom életszerűnek, hogy valaki az utcán ilyen ajánlatot tegyen ismeretlenül egy pasinak, hacsak nem egy aluljárós qrváról van szó. Vagy hol ismerkedtél meg vele? Gondoltad, hogy ingyen van a rosszlányok?
2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A kérdésemben is le irtam az interneten, fényképekkel árulja magát a többi nővel együtt, és a neten rengeteg ilyen oldal van, és le írtam minden infot a kérdésemben. Miért szerintetek 25ezer az normális pár órácskáért?!
2020. okt. 6. 10:57
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A kereslet-kínálat határozza meg az árakat. Biztosan vannak ennyi pénzért is kliensei, különben lejjebb vinné az árát. Egyébként ezt 1 órára mondta? Miket szerettél volna tőle?
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!