Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi volt a legmocskosab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi volt a legmocskosabb dolog vagy gondolat amit szexuális értelemben megtettetek vagy csak fantáziáltatok róla?

Figyelt kérdés

Beszélgettem privátban egy lánnyal és elmesélte hogy neki volt olyan "kalandja" egy exével amikor hármasoztak vele és a haverjával, a végén mindketten benne élveztek el, egymás után. Nagyon felcsigázott a story mert nekem nem volt még 1 sem, nem hogy kettő :D Nem szedek tabit...

L21



2020. okt. 6. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

a #4-es élménye vonz engem is, de csak elméletben. gyakorlatban nem élvezem az anált, de a fantáziámban csodálatosnak képzelem, hogy lovaglás közben tolnak hátulról, és mind a ketten szépen belém élveznek.

a kivetelezés nem menne, nem tudnék 2 pasival lenni.

2020. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Én arra gondoltam hogy a barátnőm 14 éves lányát megdugom,

de nem tettem meg, csak fantázia,

43f

2020. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Legmocskosabb,legundoritobb: az akkori pasimmal dugtam napkozben, aztan este a szeretommel.


L

2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
13-as! Nincs ebben semmi kivetnivaló ;) :D
2020. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#11 fizikai vagy lelki okokból?
2020. okt. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: is - is
2020. okt. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!