Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történne velem egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne velem egy fizetős lánynál, ha határozatlan férfiként megyek oda?

Figyelt kérdés
Milyen bánásmódban lesz részem ott. Plusz vannak bennem félelmek, hogy a lakásban biztos van egy férfi is, aki kirabolhat, bántalmazhat,aki akkor jelenik meg, amikor már nem tudok menekülni.

2020. okt. 6. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne menj prostihoz, ha ennyire beszari vagy.
2020. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor tudsz menekülni :) Legfeljebb nem lesz rajtad ruha így kevesebb súlyt, kisebb légellenállást kihasználva még gyorsabb is tudsz lenni. Meglátod milyen gyors, most még nem is gondolnád.


Szerintem nem üzlet kirabolni, jobban megéri a visszatérő ügyfél.

2020. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit dumálgat veled, jópofizik legfeljebb kézzel kiveri felszámol vagy 3 extrát , pl kiverés , beszégetés, ajtónyitás aztán hazaküld és kiröhög
2020. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan "bánásmódban" lesz részed mint a nem határozatlannak, csak rólad mindenféle extra címszóval még több lét húz le és még kevesebb ideig lesz szex. Kb. ahogy a #3-as leírta.

Nem fognak kirabolni. A rablás bűncselekmény (elég kemény tételekkel s nem is túl nehéz azonosítani az elkövetőt), a k.vázás meg nem. Ettől ha őrizetlenül hagyod a brifkód még pár bankó kificcenhet belőle, illetve telódnak is lába kélhet. Szóval vidd be szépen a cuccaidat a zuhanyzóba és ne téveszd szem elől.

2020. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés esetben csak kevesebbért többet fizetek mint más.
2020. okt. 6. 13:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod... nem fognak kirabolni nyugi. A rablásokat "ismeretlen elkövetők" követik el, nem olyanok akiknek megvan telszámuk, a fényképük, meg a lakásbérbeadónál még egy csomó egyéb adatuk. Elég könnyen beazonosíthatók lennének az elkövetők.

A strigó többnyire nincs ott, de van minden lány telójában szám amit azonnal fel tud hívni ha a kuncsafttal gond van.

2020. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehúznak majd pénzzel,
2020. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a 7 nek van igaza. Örülnének. Ezek a lányok arra mennek rá, hogy minél kevesebbet keljen nekik nyújtani. Soxor az van, hogy gyorsak kiverik a szerszámot, mert tudják, hogy utána már nem igazán férfi a ferfi.

A 20 ast meg zsebre vágják. Ezt otthon is meg tudtad volna csinálni magadnak.

Elsősorban ők ilyenek.

2020. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A 7 és 8 jól mondja. Ezek a nők kemény vagány nők. A vagány rossz értelemben. A szex nekik munka, és a lényeg hogy a lóvét megkapják , minél többet és ezért minél kevesebbet kelljen adni. És ha te béna határozatlan vagy, simán lehúznak és alig kapsz valamit vagy amit kapsz annak nem fogsz örülni. Mondok két példát.

Nemrég feljött hozzám egy csaj, akivel megbeszéltem hogy szex lesz X összegért. Én mondtam, hogy min 2 menetet akarok mert 1 nekem semmi. Nálam csak húzta az időt, beszélgettünk, én meg nem akartam rárontani gondoltam nem az út szélén vagyunk. Erre amikor rátértünk majdnem meggyőzött hogy elég ha csak lecumiz. Végülis szex alig volt, 1 cumi lett a vége, majd mondta mennie kell. Így amit kértem nem kaptam meg de ez pénzbe került. tök nem érte meg az egész.

2020. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8 vagyok. Bizony ez így van. Fiatal lányokhoz nem is szabad menni, mondjuk 18 tól 25 ig, mert nekik ez tényleg csak munka. 30 fölött már azért lehet találni jót, de igazàn a milfek a legjobbak, úgy 40 fölött.

Ők már nem csak mint munkára tekintenek a szexre, hanem a saját élvezésük is fontos.


Náluk azért érezheti magát az ember jól. Ők már nem azon vannak, hogy a ffi minél hamarabb durranjon el, hanem hogy nekik is élvezetes legyen az együttlét. Ők korrektebbek az illtménnyel kapcsolatban is.


Régebben volt egy nő, aki aszerint kérte a díjazást,hogy Ő mennyire élvezte az együttlétet. Ha nagyon, akkor semmit nem kért, mert azt mondta, szerinte így tisztességes. Ő már nincs ne is kérdezzétek. Talált társat magának, az egyik kuncsaftját.

2020. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!