Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az apró méretű cicik mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apró méretű cicik mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nektek bejönnek a kicsi,tenyérbe illő cicik?Szebb szerintetek mint egy nagyobb mell?

Nekem elég kicsik azért érdekelne meg barátommal szeretnénk kipróbálni a "ciciszexet" de mivel elég nagy a pénisze,nekem meg picik a melleim így is működne ez nálunk?



2020. okt. 6. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha véleményt kérdeztek, miért kell lepontozni azt, akinek a véleménye nem tetszik?

Én is a nagyobb, C-D melleket szeretem, ha csak szexre választok partnert. Ha kapcsolat, akkor mindegy, sokkal fontosabb az számomra, hogy maximálisan egymásra tudjunk hangolódni.

2020. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Imádom a kis melleket és nagyon szeretem őket izgatni. 😋
2020. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jajjj...szerinted ha olyan szinten megvan az összhang, hogy már az első beszélgetésnél le sem bírjuk egymásól venni a szemünket a lánnyal/hölggyel, izzik körülöttünk a levegő, folyamatosan a másikra gondolunk, a hangjára, az arcára, akkor szerinted bárki értelmes ember fennakadna ilyenen? Ne félj, ha a fentiek megvannak, nem lehet semmi gond.


36/F

2020. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!