Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, naponta itt a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, naponta itt a szexualitás kategóriában mennyi privát üzenetet kaptok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Változó, napi 10-60 között is akár.
2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére nem vagyok itt minden nap, de szerintem egy-egy válasz után 5-10 üzenet, általában egyikre sem válaszolok. 21
2020. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem naponta, válaszonként 3-4, de előfordult több is
2020. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Még ha szöveges üzenetek lennének akkor nem is volna semmi baj.

Kéretlenül küldözgetik a fa...szukról a képeket világba.

Általában ugyanaz a 4-5 emberke.

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Sokat, de tetszenek! Az viszont nem amikor egy ember 50-szer rám ír más válaszaim kapcsán, bár valakitől bejön ez is, de kevés itt a szimpatikus pasi akivel több napon keresztül beszélgetek, na meg van olyan akivel már több mint egy éve!
2020. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
26%
Aki többször itt időzik az meg is érdemli a sok üzenetet.
2020. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Napi 5-10 között de jóformán sosem írok vissza, főleg, hogy kb sok olyan, hogy annyit kérdez valaki borotválod vagy sem, erre jön az üzi, szia xy vagyok, van párod, ha nincs megismerkedünk?


Meg mikor egy embertől 3-4 sorba, mint grammra ugyanazzal a szöveggel, szerintem szó szerint úgy másolgatja és mindenkire ráír, csak ugye több kérdésben is ha ír az ember, akkor többször megkapja.


A harmadik meg a afarokképküldős, ezen magam is emglepődtem de pl hetek óta nem kaptam ilyet, előtte viszont az is párnaponta minimum volt.

2020. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Minimum 6, de volt már h 45 üzenetet is kaptam fél órás időintervallumban.

22l

2020. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

1 és 8

Talán ha nem írnátok oda hogy lányok vagytok, akkor nem szállna rátok a sok kiéhezett kanos hapsi napi 50 üzenettel.

2020. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
A válaszaimtól függ, de 4-5 szinte minden nap. A vicc, hogy sok ugyanattól. Vannak megrögzött privátozók, akik minden válasz, kérdés után írnak. Annyira utálom már! Mintha a férfiak legalja lenne ezen az oldalon, és még ismerkedni akarnak ilyen stílussal. Sokuktól hánynék.
2020. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!