Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, számotokra izgató a köldök piercing egy lányon/nőn?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Szep hason szep pc szexi ...barmilyen mas verzioban nem
2020. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be
2020. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akinek nem, annak miért nem?

Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy azok a csajok akiknek ilyen piercingjük van, azok olyan “rosszak, vadak”, szóval finoman szólva ribis. Ezt ti is így gondoljátok?

2020. okt. 6. 23:10
 5/14 StevenUp ***** válasza:
77%

Kb a 90es években menő volt, aztán a 2000es évekre olyan elcsépelt lett és felesleges, mint a keresztcsont tetkó (r*ancrendszám)

Manapság az ember figyelemre sem méltatja mert amikor divatját élte akkor is már közönséges volt és primitív. Mára csak zavaró és idejétmúlt

2020. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kicsit ribis igen. Szép hason jól nézhet ki.
2020. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semleges.
2020. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz
2020. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Egészen őszinte leszek: imádom a női testet. Az egészséges, fiatal női testet. Tetőtől talpig csodálom, és szeretgetem (ha van valakim). Ez alól a has sem kivétel. Jól tud kinézni egy köldök pc, de...


Szeretkezés/petting előtt néha kiszedetném a csajjal, hogy a köldökébe is bele tudjak puszilni/nyalni.


Kérdező,neked van? Miért csináltattad? Elárulod nekem? (Privátban is jöhet, de van egy tippem)



Mellesleg aki ilyesmire azt mondja ribis,az egy nagyon felszínes ember

2020. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!