Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szolna a kérdés bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szolna a kérdés bár csak csekély törekvés inkább leírom a lényeget. Miért van az hogy bármilyen kérdésre nőként válaszolva egyből 3 kiéhezett kan ír rám minimum?

Figyelt kérdés
Ti nem unjátok? Van hogy ez miatt inkább nemis válaszoltok vagy pasinak adjátok ki magatok?
2020. okt. 7. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Azért van, mert a férfiaknak nagyobb a nemi étvágyuk. De ehhez azért nem kell doktorátus.
2020. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A nap provokatív kérdése
2020. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem provokatív inkább unalmas. Az egy dolog hogy nagyobb de most tényleg ennél jobb hely nincs a próbálkozásokra?
2020. okt. 7. 10:47
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Könnyedén le lehet tiltani, aki zavar, szerintem ez nem egy valós probléma.
2020. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
Azért ha valaki sok privátot kap,akkor az elég sokat is van itt az oldalon,és válaszolgat elég sűrün!Akkor ez a bagoly mondja verébnek szitu!
2020. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De minden nap minimum 5embert? Nem ezért jövök fel hogy az ilyenek az energiámat leszívják. Komolyan nincs már olyan aki tényleg segítőkészség és informálódás miatt van fent mindenki csak dugni akar?
2020. okt. 7. 10:50
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Én is unom már de nagyon. A sok beteg... 70 oldalnyi olvasatlan üzenetem van.


[link]

2020. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A kérdésre adott válasz nem egyenlő hogy felhívnák bárkit is keringőre

Most gondold el vagy a pályaudvaron random szitu hallod hogy egy pár épp beszélget szted terhes vagyok? És akkor te hozzászólsz hogy nem de azzá tehetlek pl vagy hasonló bunkóság ez így működik tényleg?😅

2020. okt. 7. 10:57
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Édeske! Ki kényszerít arra hogy elolvasd? Mint kijelöl, töröl. Két gombnyomás és problem solved.

Nekem is rengeteg kiéhezett abberàlt pasi ír. Engem szórakoztat hogy ennyire naívak. Persze egyre sem válaszol9k és nem is fogok.

2020. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért csapnak le egyből, amint egy válasz után fel van tüntetve a "20/L". Feltételezem rég szexelhettek, vagy ilyensmi, de néha annyira fétises kérdésekkel/kérésekkel dobnak meg privátba, hogy agyam eldobom.

Mármint... pl. egy normális, informatív, teljesen normál szexhez kapcsolódó válasz után is van, aki képes rám írni zoknifétissel.


Többször akadt vitám olyanokkal is, akik szerint házasság előtt nem szabad szexelni és a válaszomból kiderült, hogy nem vagyok férjnél. Ez furcsa abból a szempontból, hogy akkor ők miért olvasgatják a szexuális rovatot :))

2020. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!