Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexkapcsolatban hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatban hosszú idő után hirtelen nagyon figyelmes kezdett lenni a pasi, és félre téve a saját vágyait, rám figyelve próbál 1000 %on megfelelni az én kivánságaimnak az jelent valamit? Többet érezhet? Az elején csak magára koncentrált.

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rájött, hogy amit eddig nyújtott, nem ér egy kalap kakát sem.

Vagy valóban érzelmek kerültek a képbe.

2020. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, de persze van rá esély.

Velem is tortent hasonlo egyszer-ketszer, aztan kiderult, hogy a pasi belem esett.


Te erzel iranta?


22L

2020. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mienk is így indult. 4,5 ève együtt vagyunk.
2020. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami történt. De ha az elején csak magára koncentrált akkor mégis miért folytattad?
2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert még úgy is jó volt vele, de amióta megváltozott fergeteges a szex.

Nem tudom, talán érzek valamit, de nagyon összezavart a viselkedése, nem tudom hova tenni.

2020. okt. 7. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ebből komoly kapcsolat lesz. A jó szex összelàncol. Becsüljétek meg egymást.
2020. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... szerintem az elejétől kezdve maximálisan kellett volna figyelnie még egy szexkapcsolatban is, de ez magánvélemény. Elképelhető ez is, de ha akar többet is azt észre fogod venni pl. abból is hogy többször akar találkozni, vagy szexen kívüli programokat dob fel, vagy kérdezget hogy képzeled a jövődet. Ja és nézz bele a szemeibe és egyből látni fogod.
2020. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély h mást is elkezdett érezni irántad, vagy csak azt érzi h másnak is kellesz, így próbál játékban maradni nálad.

Puhatold ki vhogy.

L

2020. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik alkalmi kapcsolat után kezdtek el járni azoknál milyen százalékban alakult ki komoly kapcsolat netán házasság?
2020. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!