Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy kezelitek azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kezelitek azt amikor valaki múltból volt az igazi és nem az akivel éppen vagytok?

Figyelt kérdés
Miben volt jobb az ex mint a jelenlegi? Szex, érzelmek, külsőleg?

2020. okt. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rájössz arra, hogy nem a megfelelő emberrel vagy, ha nem tud túltenni az exen.
2020. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éreztem már hasonlót, szakítottam is.
2020. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel jobb híján voltam vele, azonnal dobbantottam, amikor újra szerelmes tudtam lenni.
2020. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit értesz igazi alatt. Az exemet tökéletesnek láttam a rózsaszín köd miatt, és még ma sem tudatosult bennem teljesen emiatt, hogy valójában mekkora szemét volt, pedig ezt több dologgal is lehetne bizonyítani. A mostani párom ellenben valódi társ, érzelmi biztonságot nyújt, ami persze nem olyan izgalmas, mint a drámai filmekben, viszont annál több nyugalmat és pozitívumot ad hozzá az életemhez.
2020. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!