Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szeretné hogy legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hogy legyek domina a hálószobában, de lehetek úgy is, hogy utálom a bőr, lakk, nyikorgós cuccokat? Nem a ruha a lényeg? Azért van ötlet akkor h mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

A dominálás, bilincs stb része nem zavar, sőt még kicsit izgat is, bár nem mondanám h erről fantáziálok éjjel-nappal. De kipróbálnám milyen.


Sajnos ez a szubkultúra elég messze áll tőlem, és tudom h a párom úgy képzeli el h bőrruhát és extra magas sarkú cipőt fogok viselni, de én egyszerűen nem érzem jól ezekben magam.


Viszont akkor mit vegyek fel, ami a párom fantáziáját is beindítja? A ruhatáram igencsak "visszafogott"... Amit olvastam szinte mindenhol azt írták h a nő legyen felöltözve (nem fehérnemű) a férfi meg ne, hiszen ez a kiszolgáltatottság érzését növeli.



2020. okt. 7. 17:46
 1/7 Spiritrobber ***** válasza:
79%
Nem a ruhától leszel domina hanem a viselkedéstől az csak a szerepnek egy extra.
2020. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Akkor vegyél fel egy edző ruhát,és te leszel a szigorú trénernő.
2020. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Vagy egy katonatisztnek?

2. voltam

2020. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy kölcsönözz ki egy fehér kimonót, cipő-zokni le, és légy karateoktató, aki lábfétises domináns dolgokat kér szigorúan (pl.: talpnyali).
2020. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Át kéne lépned a dolgon (hogy nem szimpi a bőr),és le kéne győzni az ellenszenvedet a lakk cuccokkal szemben is.Vagyis öltözz be ezekbe,(az legyen a gondolataidban eközben,hogy a párod előtt most egy szexistennő vagy,és ő most majdnem megőrül a szerelésedért és TEÉRTED! )És mikor látod rajta,hogy majdnem szétveti a vágy érted,hátha erre a látványra TE is felizgulsz,és igy már ez az érzés esetleg el fogja nyomni a bőr iránti viszolygásodat. Olvastam egy szakkönyvben,hogy sok nő nem bánja,ha párja izgatónak találja őt ilyen vagy olyan(pl.gumi-latex-szőrme-vagy bőröltözékben),sőt ezt még ki is használják párjuk izgalmának fokozására,ezzel szinesitik,teszik változatosabbá az együttléteket.

Még azt is irták,hogy az viszont már zavarni fogja a nőt, ha azt tapasztalja,hogy párja kielégüléséhez őrá már nincs szükség,elég csak a lakk-műanyag-vagy szőrmeholmi is.

2020. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem a ruha a lényeg, de számít az is. Mindenképp beszéld ezt meg a pároddal, mond el neki hogy te nem érzed jól magad bőr, latex ruhákban, így mást szeretnél felvenni és kérdezd meg tőle, hogy mit látna rajtad szívesen.

Vannak nekem is olyan ötleteim ami nem bőr, de szerintem szexin állna egy dominán viszont lehet hogy másnak pedig egyáltalán nem jön be. Így erre a kérdésre mi nem igazán tudunk válaszolni, nektek kell megbeszélni. Te ismered a párod ízlését, biztos találsz valami jó ruhát ami passzol a szerepedhez.

Írták többen hogy öltözz be katonának / trénernek, de nekem pl ezek a szerepjátékos dolgok nem jönnek be :D Szóval mindenkinek más tetszik, erre akarok csak kilyukadni. De ne stresszel rajta nagyon, szerintem fontosabb az, hogy mit csinálsz, mint az, hogy miben csinálod :)

2020. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Fekete fehérnemű is megteszi.
2020. okt. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!